Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor vesznek komolyan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor vesznek komolyan egy csinos nőt, ha az okos ez a tapasztalat? Kinek mit jelent a komolyan pl. összeköltözés, házasság, gyerek

Figyelt kérdés

Láttam egy filmet és abban láttam és az életben is ezt tapasztalatam, hogy hiába vagy csinos, ha nem vagy elég művelt és tanult.Nekem is vannak kudarcélményeim.Igazábül még nem értem el az életcélom.

nem végeztem főiskolát, bár felvettek levelezőre de nem mentem el.most képzésre járok. felnőttképzésre..gyógyszerrel kapcsolatos.érdekel és szeretem de diplomás már nem leszek.

egész életmeben lenni akartam valaki, de elbuktam és most látom kárát.

nem találok munkát.és a komolyabb pasik szóba se állnak velem és csak kihasználtak eddig..és hazudtak.

ezért költöm minden pénzem a tanulásra bár már 27 éves vagyok

és nem élek komoly párkapcsolatban sem:(


2009. dec. 6. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi :) Az ész nem abból áll, hogy van diplomád vagy nincs. Attól még lehetsz nagyon okos, a diploma csak egyfajta bizonyíték erre, de például nekem már bizonyítottad a kérdéseddel, hogy nem vagy buta :) Fel a fejjel, eljön a te párod is :)
2009. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
figyi. a műveltség nem diploma kérdése. művelt diploma nálkül is lehetsz, sőt. úgy legalább aszerint tudod művelni magad, ami ténylegesen érdekel. ha sokat olvasol, érdeklődsz sok téma iránt, akkor művelt leszel, diploma nélkül is. ne higyje mindneki azt h diplomával isten vagy. én most készülök lediplomázni, de nemérzem magam ettőlmég úgy igazán műveltnek. sokkal jobban eltudsz mélyülni bizonyos dolgokban, ha saját magad kutakodsz, és olvasol. a lényeg h ellehessen veled beszélgetni. h legyen véleményed. h hozzá tudsz szólni bizonyos dologkhoz, amik már kicsit több agyi kapacitást igényelnek. ne aggódj, előtted a lehetőség, éljél vele. olvass és művelődj.
2009. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy összhangba legyél önmagaddal! Ha a külsőd mást sugároz rólad, mint amilyen valójában vagy, az vezethet ilyen csalódásokhoz... A csinos az relatív fogalom, az öltözködéseddel, frizuráddal, műkörmökkel keltheted más típusú nő benyomását.
2009. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én máris kedvellek a kérdésedből megítélve. :)

Engem nem a diplomás lányok érdekelnek, hanem a műveltek. Diplomás lány is lehet buta, de egy nem diplomás lány is lehet művelt, bár a diploma nem jön rosszul a mai világban.

Én díjazom, hogy tanulsz még, van célod, és ha nagyon akarod azt a diplomát, az is öszejöhet még egyszer.

Azt írtad, hogy felvettek a főiskolára. Talán egy rossz döntés volt, hogy nem mentél el, de ne ezen rágódj!

Én szívből gyűlölöm az olyan pasikat, akik kihasználnak egy lányt. Nagyon sajnálom!

De előbb-utóbb te is megtalálod majd biztos az igazit.


24/F

2009. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van pasija csak nekem nincs aki szeretne és akit én is viszont szerelmes vagyok de ő nem akar engem.. ez olyan igazságtalanság:(
2009. dec. 7. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!