Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöhetnék össze vele? 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeda kérdése:

Hogy jöhetnék össze vele? 4 hónapja szeretem 3x rugtam be miatta de nem veszi észre pedig tudja hogy szeretem és azt is hogy mindent miatta csinálok. Valaki segít?

Figyelt kérdés
Az a legnagyobb baj hogy mindenki csak játszik vele minden hónapba másba szeret bele de nem jön össze neki semmi mindenki azt mondja neki hogy szereti aztán dobja. Én komolyan szeretem de nem hallgat rám mit tegyek?

2012. júl. 2. 13:25
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és 12/F
2012. júl. 2. 13:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert már 12 évesen alkesz vagy!
2012. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tehetek mást
2012. júl. 2. 13:27
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy ő is iszik más fiúk miatt
2012. júl. 2. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Kerüld el ne fuss utána többet menj a haverokkal szorakozni strandra idővel jobb lesz és ne igyál senki nem ér meg annyit hogy már most tönkretedd magad és attol hogy iszol még nem leszel jobba szemében sőt szerintem egy 12 éves alkoholista fiu még undoritobb is mint egy normális jozan gyerek
2012. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha most én berúgok kínomban, hogy ennyire hülye vagy, te attól észre fogod venni magad? Na ugye. Ezért tudod mit csinálok? Megmondom, hogy hülye vagy, mert 12 évesen iszol. Te is tedd ezt és mondd meg neki, hogy szereted... Én meg most megyek és berúgok bánatomban, milyen hülyék a tizenévesek...
2012. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Haljatok meg mind a ketten.
2012. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert azt sem tudjátok még h mi a szerelem de az ivás az megy. Pont annyi eszed van mint egy marék lepkének. Ezaz legyél már 12 évesen alkesz egy olyan érzelem miatt amiről fogalmad sincs. Grat. Jah meg attól ám észre fog venni h berugsz. Még ő is egy gyerek. Azt sem tudja mit akar. De te sem mert tudod akkor nem ivásra hanem beszédre használnád a szádat

Am annak is eltörném a kezét aki 12 éves GYEREKNEK alkoholt ad.

2012. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bizonyítsd be neki,hogy te más vagy és tényleg szereted.. és ettől még nem kell inni !! csak neked lesz rosszabb..
2012. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!