Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelenül szeretem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szeretem. Mit tehetnék? Hogyan léphetnék túl rajta, vagy hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, több mint 2 éve kapcsolatban. Tavaly ilyenkor szakítottak pár hétre a pasijával. Nagyon szép csaj, ez nem csak az én véleményem, mindenki másé. Rám sem mondták még, hogy csúnya lennék, valamiért még sincs szerencsém csajok terén. A lényeg, hogy egy évvel ezelőtt eléggé közel kerültünk egymáshoz, kicsit túl léptünk a barátságon, de semmi komolyabb nem történt sajnos, csak éreztette velem, hogy több vagyok mint barát. Aztán én (szerintem) túl hamar kimutattam, hogy szeretem. Ő erre eltávolodott tőlem, mint barátban sem bízhattam már meg úgy mint addig. Hozzá kell tennem, közben újra összejött a pasijával. Azóta hanyagoltam őt, kicsit rendeződtek közöttünk a dolgok, de már nem tudok vele olyan kötetlenül, természetesen beszélgetni, mint eddig. Pedig szeretem. Nagyon fáj amikor együtt látom a pasijával, vagy róla mesél. (Bár utóbbit előttem a legritkább esetben teszi, valszeg nem véletlenül.) Mégis, pont egy éve történt, azóta nekem nem volt barátnőm, és a régi dolgok most újra eszembe jutottak, és hiába szeretném, nem lehet már úgy, mint akkor. Ha baráti társaságban együtt vagyunk, és esetleg közelebb ülünk egymáshoz, néha átkarolom, erre azt szokta mondani, hogy nemár, azt hiszik együtt vagyunk. Erre megkérdeztem, h az baj? Szégyellnél engem? Azt mondta nem, csak van pasija, és nem akarja, hogy a fülébe jusson ilyesmi. Tudom, hogy hihetek neki, és igazat mondott, amikor azt mondta, nem szégyellne engem mint pasit, ismerem már annyira... Biztos vagyok benne, hogy nem tart rossz pasinak engem, nem tudom róla elképzelni, hogy rengeteg ember előtt, városban, egy olyan pasival szivesen mutatkozott volna úgy, mintha a pasija lenne, aki nem tetszik neki. (Ez persze egy éve történt, most már sajnos nem.)


Elnézést a hosszú szövegért, és köszönöm annak, aki vette a fáradtságot és végigolvasta.


2008. nov. 1. 20:55
 1/3 anonim válasza:
100%
Csaj van annyi mint a szemét hülyeség leragadni 1 mellett és várni rá. Ne tekints úgy rá mint egy csajra. Úgyis jönni fog 1 másik amikor nem számítassz rá. Nem sokat segítettem a válaszommal csak leírtam erről a véleményem
2008. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De. Segítettél a válaszoddal, mert tudom, hogy ez az igazság, amit leírtál, csak nem igazán könnyű elfogadni. Meg kezdem már unni a csalódásokat, ezért nem esik jól új csajjal kezdeni...
2008. nov. 2. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszolónak:

Bocsi,de MI AZ HOGY CSAJ ANNYI VAN,MINT A SZEMÉT????


Egyébként igaza van,hagyd ott a csajt,hadd lássa:nem egy szupersztár,hogy minden pasi utána fusson.

Ha jól belegondolsz:eseteg egy nem 'világszépe királykisasszonnyal' lehet h többre mész...


*,*/L

2009. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!