Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig normälis dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normälis dolog a kapcsolatfüggöseg?

Figyelt kérdés
Ket eve tart a kapcsolöatunk, együtt elünk. Az ex-ferjemtöl van 2 gyerek, ök velünk elnek. A kisfiut (3 eves) egyszerüen imädja, a kislänyt mär nem annyira, de komoly gondok ott sincsenek. <nagyon-nagyon felek hogy elveszitem öt! Pedig meg van neki minden engedve, akkor jön-megy amikor akar, dolgoznia nem kell - en nem keresek rosszul, eltartom.Meg azt is hallgatolagosan tudomäsul vettem/elfogadtam, hogy idönkent szüksege van kalandokra, egyedül diszkreciot kertem töle, ezt tartja is. De ha dühös, vagy ha tulsägosan "jol mennk a dolgok", sokszor mondja, hogy ö elmegy, elköltözik, itthagy. Ilyenkor ugy erzem mitha kest szurna a szivembe. Bärmit megtennek hogy maradjon! Arrol a kinzo feltekenysegröl mär nem is beszelve ami ilyenkor a mäsik potenciälis nö miatt elfog! Az, hogy lefekszik vele oke, de hogy elvegye a päromat, kiturjon a helyemröl - na, azt mär nem! Ennek ellenere sokszor elöfordult mär, hogy vette a kalapjät - es maradt. Emiatt nem mindig veszem komolyan ezt a dolgot, de ettöl nem fäj kevesbe, olyan mintha szändekosan "bäntana". Egyebkent sokszor beszel csunyän velem (diszno, tehen stb..), pärszor meg is ütött, de csak hatärokon belül (max 2-3 pofon) ami meg belefer. Mit tegyek, hogy velem maradjon? Ennel többet mit kene megh tennem? Mik a hatärok?

2012. júl. 5. 14:55
 1/2 anonim válasza:
Szerintem semmilyen függőség sem lehet pozitív dolog. Egyébként ha így viselkedik, én a helyedben kilépnék ebből a kapcsolatból. :S
2012. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Omg... Ugye ez a kérdés egy rohadt nagy FAKE?!

Na jó, tételezzük fel, hogy nem az. Ebben az esetben:

te mint nő tartod el a pasit

aki megcsal

érzelmileg zsarol

rondán beszél veled és megpofoz


Mik a határok? Hogyhogy mik a határok!?!?! Basszus, mindegyikkel _egyenként_ áthágta réges régen a határokat! És még te félsz, hogy elveszíted? Önvizsgálatot kéne tartanod, ezt nem viccből mondom, mert ha te komolyan azt gondolod, hogy ezt ilyen pasit kár lenne elveszíteni, akkor veled, illetve az önértékeléseddel bajok vannak. És én komolyan erre tippelek: mi az, hogy 2-3 pofon belefér? Miért férne bele? Nem az apád, nem a felettesed, nem a főnököd, hanem - elvileg! - a partnered, a társad, veled egyenrangú fél. Vagyis, az kéne, hogy legyen.


Mondom még egyszer: önvizsgálat. Esetleg önsegítő könyvek beszerzése, elolvasása. (Javaslatom: Hermann Meyer: Mert megérdemellek c. könyve.)

2012. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!