Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég bonyolult dolog, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég bonyolult dolog, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom (R) fél évig együtt voltunk, minden szép és jó volt, de egy idő után megritkultak a találkozásaink, a beszélgetéseink, időközben megismertem egy másik srácot (Z) akivel jókat beszélgettem, segített mindig..és egyre jobban elkezdtem hozzá vonzódni.. Eközben R nem mondta ki konkrétan h vége, ellaposodott a kapcsolatunk és inkább azt mondtam ne keressük egymást..és egészen idáig ez teljesen így is volt..Ez idő alatt én összejöttem Z-vel és még mindig együtt vagyunk,szeretjük egymást és a jövőt tervezzük. Az a bökkenő, h R megint képbe került...felhívott pár napja h hiányzom neki és szeret még mindig, hallottam a hangján h őszinte és fáj neki ami történt.Teljesen összekavarodtam, tudom h nem helyes h R-el beszélek, találkozni akar velem de félek mi lenne ha személyesen beszélnénk, tudom megkellene beszélni a dolgokat, de jobbnak érzem így(jelen pillanatban) mit csináljak? Mondjam meg barátomnak h R felhívott?biztos kiakadna...tanácsok?volt már valaki hasonló szituban?
2012. jún. 28. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A kapcsolat alappillére az őszinteség. Semmit nem segít ha hazudsz a mostani barátodnak, így, vagy úgy de kiderül.


Beszéld meg a mostani barátoddal, hogy őt szereted, vele akarsz lenni, de úgy gondolod, azt tartod helyesnek, ha most a másik sráccal is megbeszéled, lezárod a dolgot. Ha egyenesen megmondod mindkét srácnak mit érzel, gondolsz, semmi bajod nem származhat.

2012. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!