Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem van egy olyan problemam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van egy olyan problemam a kedvesemel, hogy miota megszületett a lanyunk (ez lassan egy eve lesz) azota kettönk közt nem nagyon van szexualis kapcsolat! Hogy ez most termeszetes dolog az ö szamara mivel szoptat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
természetes, mert most neki a gyereke az atyaúristen
2012. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Természetesnek nem az. o.O


A szex nem szünik meg egy gyermekáldással, max lecsökken, de annak se kéne igazán.


Menj és támadd le, sztem nem fog ellenkezni.

2012. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és nem "depis" véletlenül? Tudod, van ez a szülés utáni depresszió. Nincs rossz kedve, meg nem nyűgös nagyon mostanában?
2012. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem gyermekáldás nélkül is lecsökkent Kb havi 1 re mióta doktorira jár..


Ezt oszd be ha birod....

2012. júl. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont emiatt járja a végét a házasságom. Vedd elő a témát otthon csevegni, normálisan világíts rá a dologra vagy rossz vége lesz. (Ennél többet nem tudok hozzátenni.)
2012. júl. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem normális. Attól még, hogy anya lett ott van a férje is.

Vannak akik a gyerek három négy, szélsőséges esetben öt éves koráig is szoptatnak. Akkor addig ne szexeljenek, mert neki az anyaság az első?

Abszolút nem természetes. Nem kell csodálkozni, ha a férj előbb utóbb megunja.

2012. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű kérdéssel vigyázz, mert könnyen felbukkanhat egy habzó szájú feminista (és itt nem minden feministára értem, csak az agresszív mindenre pattanó fajta), aki majd jól "lemocsokdisznóz" téged és úgy általában véve minden férfit, mondván milyen önző és soviniszta vagy.


De ha fordított eset lenne, és a férfi hozzáállása miatt szűnne meg a szexuális együttlét, akkor máris megcsal, szeretőt tart, és persze ebben a szituációban is önző, amiért nem figyel oda a felesége érzelmeire. :-)


Ha pedig használható tanács is kell, az rövid lesz.

Beszéljetek - teljesen kihal az emberekből a nyílt, egyenes kommunikáció, pedig szinte minden párkapcsolati probléma megoldható vele, ha leültök, elmondod mit érzel, miért érzel.

2012. júl. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!