Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennyi volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi volt?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt. Horvátországban van a héten és tegnap kaptam egy sms-t, hogy ne várjak rá mikor hazaért és adjak neki egy kis időt mert át kell gondolnia a dolgokat kettőnkről, mert összezavarodott. Az összezavarodásának oka az, hogy látott két helyes pasit és lelkiismeret furdalás nélkül gondolt rájuk. Nos ez érdekes.. én is gondoltam már más lányra de természetesen őt szeretem... Később még azt írta, hogy ő már nem érzi azt amit a kapcsolat elején.. akkor hagyjak most időt neki és később beszéljük meg? Menthető még a kapcsolatom nem akarom elveszíteni mert szeretem!!

15/F



2012. júl. 7. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsalt úgy ahogy kell :D... Na jó nem, részvétem tesó :S.
2012. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkapta a jó horvát jachtos faszinak a löcsét, ugyhogy ezt má löheted :(
2012. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem bele gondolt, hogy van más pasi is a világon. Ennyi az egész, gondolom fiatalabb nálad, vagy veled egy idős, szóval fiatal...
2012. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyi volt. Sajnálom. :/

Esetleg megpróbálhatod vele megbeszélni a dolgokat, de ha már így közli akkor nem sok esély van rá, hogy lesz is valami. Lehet a tilosban járt, félrelépett és nem meri veled közölni... Sajnálom.


Itt egy szám, szerintem van benne igazság:

http://www.youtube.com/watch?v=HOtGdWdSghM

2012. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!