Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lánynak ennyi konkrét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak ennyi konkrét elvárása van egy pasitól? Vagy ezek csak ilyen lányos álmok amik úgyse válnak valóra?

Figyelt kérdés

Csomó olyat hallok és olvasok hogy a csaj felsorol 15-20 konkrét külső és belső tulajdonságot. pl. legyen 183-185 cm legyen 73-76 kb legyen szőke, legyen ilyen-olyan szeme.


Belsőre: mélyérzésű, határozott, szeresse az állatokat érezze át a fájdalmukat meg ehhez hasonló baromságok..


2012. jún. 16. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem még csak férfi ideálom sincsen. :)

21L

2012. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze mindenkinek vannak elvárásai de ha nincs meg benne minden és anélkül is tudom szeretni akkor nem is kell egy idő után, plusz tökéletes férfi sem nő nincs :)
2012. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 61karcsi válasza:

Igen! Mindenkinek hosszú sorokban állnak az elvárásaik a másikkal szemben. de aztán kezdenek felnőni és rájönnek kompromisszimumot kell kötni különben öreglány vagy agglegény lesz belőle.

Én is kötöttem!!!

Nem elég ha valaki jól néz ki, de nem lehet vele beszélgetni, és elmenni társaságba. Az ágyban hiába jó, ha állandóan piszkál és féltékeny. Akkor inkább legyen rövid hajú, +5 vagy 10 kg súly felesleg, de szeressen érezzem jól vele magamat.

De annak jó aki nem adja fel és sikerül álmai nőjét, pasiját megfogni. 50/F

2012. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem vannak azért. nem kell h izom agy legyen de dagadt se.

30-40 éves 185 centi minimum de 190nél nem magasabb. barna/fekete hajú a szemszín végülis mindegy de a fekete vagy kék szemekért döglök.

belsőre: nem bunkó,kedves,humoros,jófej,megértő


18/L

2012. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kinézetre annyi, hogy vonzódj hozzá szerintem. Lehet, hogy szöges ellentéte annak, amit eddig elképzeltél, valami mégis megfog benne. Belsőre meg ez az szeresse az állatokat blabla olyan szerintem, hogy olyan legyen a belseje, ami az adott lánynak tetszik. Én nem támasztok például ilyen elvárásokat, de nem is jönnék össze olyan fiúkkal, akik a konyhaasztalon nyúzzák a szomszéd macskáját, mert szerintük az vicces. Szóval még ha nem is mondja senki, neked is biztos megvan az elvárás, hogy a lány mondjuk ne akasztgassa a tamponjait a kilincsekre, vagy legyen rendszerető, stb...

Attól, hogy nem beszélünk róla, mindenkiben ott vannak azok a normák, amik szerint él, és amit elvár a másiktól. Az, hogy szeresse a borsólevest, de utálja a salátát már kicsit túlzás, de szerintem azért tényleg vannak olyan dolgok, amik elvárhatók a másiktól anélkül, hogy ezt meg kéne szólni. Mindenki nevelkedett valahogy, a legnagyobb réteg ugyanúgy, így nem tűnik fel, de nyilván nem néznéd jó szemmel, ha a csajod a kutyád fejét akarná kitűzni a falra, mert mondjuk ő egy olyan törzsből jött, ahol ez tök normális. Szóval érted:)

2012. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!