Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég rátaláltam életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég rátaláltam életem első nagy szerelmére az egyik közösségi oldalon? Írjak neki ennyi év után?

Figyelt kérdés
17 évesen jöttem össze az első barátommal. kapcsolatunk 3 évig tartott. nagyon szerelmesek voltunk mindketten, de a szülőknek sikerült minket szétválasztani. Ő elkerült a fővárosba dolgozni, én még suliba jártam,aztán, hogy mi is történt nem tudom, de mindkettőnknek lett új kapcsolata. 9 év után most hallok róla először. Láttam már neki is van családja mint nekem. Valami mégis nagyot robbant a szívemben. Bejelöltem és ő vissza. Napok óta azon vacilálok írjak e neki. Találkoznom kell vele. Megőrülök egy öleléséért.Nem akarok belerondítani a családi életébe, de azóta csak rá gondolok. szerintetek írjak neki? Hogyan fogadná? Esetleg hasonló tapasztalatok valakinek?
2012. jún. 28. 16:31
1 2 3
 1/22 okoska31 ***** válasza:
100%

CSALÁDDAL? RÁADÁSUL ITT IS - OTT IS?


NEEEEE!!!!!


Minek cimbálod az oroszlán bajszát?


Mert ha mind a ketten facérok lennétek, de így?

2012. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy ne pontozzatok le. Nagyon kellemetlen ez az érzés, főleg ha a férjemre nézek és a gyerekemre.
2012. jún. 28. 16:33
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hátez baszebehu kategória.Mindenkinek családja van,erre robbantanál,ez szép.Lepontozni a kérdezőt nem lehet,csak a válaszolókat...
2012. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért?? Mit akarsz tőle??
2012. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
van bikád, meg kölköd, akkor mit akarsz???? annyira szánalmas ez a látásmód...az egy dolog hogy te boldogtalan vagy, de miért akarod egy másik ember életét is elcseszni???
2012. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Viszketsz vagy mi? Egy retkes r*banc lehetsz,hogy elkezdesz nyalni az exednek,akinek te már semmit nem jelentesz-elvégre felesége és gyermeke van-csak azért mert képtelen vagy a bugyidban maradni..
2012. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

NE ÍRJ NEKI!!!!!!!!!!!!!

Már amennyiben tényleg nem akarsz belerondítani a családi életébe, és nem csak azért írtad, hogy ne rib@ncozzon le minden válaszoló.

2012. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem akarom senki életét elcseszni, és nem vagyok boldogtalan, sőt. Ha már átéltetek volna hasonlókat talán nem így beszélnétek.
2012. jún. 28. 16:49
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele,hogy ne qrja szét senki a házasságomat,csak azért,mert a múltban jól érezte magát a párommal.A múlt le van zárva,vége van!!
2012. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Remélem kamu...
2012. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!