Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Össze kellene jönnöm vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze kellene jönnöm vele, vagy mire lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem találtam olyan csajt, aki nagyon törődött volna velem, aki figyelt volna rám, most viszont találtam egy ilyen csajt.

Úgy érzem, szükségem van rá, ha egy lány foglalkozik kicsit velem, figyel rám, mint írtam ő ilyen.


Most akkor barátnőre van szükségem, vagy kire, mire?

Külsőre amúgy nem tetszik, de amúgy ez tetszik benne, hogy megért, hogy foglalkozik velem. Amúgy mondhatni egy jó barát jelenleg.


Én magam sem tudom, hogy párkapcsolatra lenne-e szükségem, vagy csak egy olyan lány barátra, aki megért.



2012. júl. 7. 13:10
 1/8 AvernusTriad ***** válasza:
Lehet, hogy kéne neked egy pár, de az említett hölgyeményt biztos nem; barátnak lesz jó.
2012. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele és később ha te meg ő is akarjátok kialakulhat más is. Jó ha az ember mellett áll valaki akire rábízhatja a legféltettebb titkait, gondjait és tanácsokkal látja el-persze ez akkor jó ha oda-vissza kölcsönös.
2012. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

Akkor max barátnak?

Hát végül is lehet csak azért lennék benne vele egy kapcsolatban, mert megértő, meg figyel rám, de ezért vajon érdemes összejönni vele?

Amúgy jól elbeszélgetünk meg minden. Szerintem ez a párkapcsolat csakis rajtam állna, mert én úgy veszem észre h simán összejönne velem.

2012. júl. 7. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindketten egyedülállóak vagytok?
2012. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
persze
2012. júl. 7. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy próbát megér ha ilyen lelkitársat látsz benne!
2012. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én törödnék veled ha te is velem.
2020. jan. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!