Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Tavaly nyáron Németországban dolgoztam, ahol összejöttem egy 30 éves férfivel.3 hónapot voltunk együtt sülve-főve, de aztán haza kellett jönnöm leérettségizni.

Figyelt kérdés
Azóta távkapcsolatban vagyunk, tehát lassan 10 hónapja. 1 hét múlva lesz az évfordulónk. Minden nap beszélünk skype-on, megbízunk egymásban, többször is meglátogattuk egymást, egymás családját is ismerjük, jól kijövünk. Én 20 éves vagyok és most fél éves szerződésem van ugyanoda. Lakást nem sikerült találnom, ezért felajánlotta, hogy költözzünk össze. Én ennek örülök is meg nem is. Örülök, mert jó lesz vele végre együtt lenni, de én még vártam volna néhány hónapot az összeköltözéssel. De így sajnos rá vagyok utalva.

2012. jún. 2. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy ha úgy gondolod, hogy több is lehet a dologból, mint a "sülve-főve", akkor mindenképp vissza kellene menned, de azért egy küldöldi kapcsolatot azért nagyon át kellene gondolni.
2012. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem költözzetek össze próbáld meg ha jól megvagytok most is, nem lesz gond. Sok sikert!
2012. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kockázat nélkül nincsenek sikersztorik. Max ha nem jön össze, majd keresel ott valami kecót menet közben.
2012. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy 20 évesen egy 30 éves férfival elkötelezd magad! Másrészt pedig a "távkapcsolatok" nem működnek, ezt már sokszor alátámasztották, de cáfolni nem tudták. Az embernek mind testi, mind lelki feltöltődés és kikapcsolódás, valamint érzelem szükséges. Egy távkapcsolatban - ahogy mondtad: skype - éteren keresztül nem lehet az érzelmeket sugározni, csak beszélgetni! A kapcsolatban "csak" beszélgetés nem működik; ezért ha komolyan gondolod a dolgot és a "párod" is, akkor költözzetek minél hamarabb egymáshoz, ha ez nem lehetséges, akkor fejezzétek be a kapcsolatot, mert ennek így semmi értelme! Kicsit gondold át a dolgot külső szemmel nézni, ne a szerelem és érzelmek irányítsák most a gondolatod!
2012. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem költözz vele össze. Soha nem lehet tudni hogy lesz ez....lehet hogy nem ő az életed párja, de valahol valahogy valakivel el kell kezdeni. Ugyanúgy megvan a szakítás veszélye egy 2 éves kapcsolat után is, nem csak a tiétekben.
2012. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 Te itten most vészmadárkodsz? Nem azt mondom, hogy hülyeséget írtál, mert van olyan, de ennek az ellenkezőjét is láttam már közvetlen ismerősöknél. 20 éves csaj meg 30 éves pasi meg nem feltétlenül nagy különbség, ha belegondolok abba, hogy 27F vagyok, de kb 18-nak érzem magam sokszor. Simán belefér. Ja, a közvetlen ismerősömnél 18L és 33F volt a felállás, távkapcs, majd összeköltözés. Szerintem össze sem illettek, mégis lánykérés és boldog kapcsolat lett belőle. Ha meg pofára esik a kérdező, akkor pofára esik. Miből tanuljon az ember, ha nem ilyenekből?
2012. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem miatta megyek ki, suli után ki szerettem volna költözni. Ez a távkapcsolat "csak" 10 hónapra szólt, azért mertük bevállalni. 3 hét múlva költözök ki, 1 hónap múlva pedig kezdek az ottani munkahelyemen.
2012. jún. 2. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!