Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek már volt komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek már volt komolyabb kapcsolatuk, szükségem van a tanácsotokra?

Figyelt kérdés
A barátommal 11 hónapja vagyunk együtt. Első perctől közös jövőt tervezünk. Soha senkivel nem volt ilyen őszinte kapcsolatom. Eddig mindig mindent megoldottunk együtt. Én viszont most új környezetbe kerültem és nincsenek itt még barátaim. a barátom sincs épp közel. Kezdek becsavarodni, mindig vele veszekszem ha vmi bajom van. Állandóan megkérdőjelezem a közös boldogságunkat, mert annyira fáj h mindig veszekszem vele, h elkezdtem azt mondani, h biztos azért van, mert titkon taszít benne vmi és így jön ki rajtam. Sokáig türelmesen tűrte, most eléggé összekaptunk. Mert midnent a fejéhez vágtam, aminek a fele se volt jogos. Azt mondtam szeretnék gondolkozni rajtunk kicsit. Mondta, h majd hívjam ha jutottam vmire. Nagyon türelmes én meg szörnyen érzem magam. Ép ésszel belegondolva ő a tökéletes számomra, amikor együtt vagyunk minden klappol. De annyit vagyunk távol egymástól ami felőröl. Nem tudom miért kötök bele minden lépésébe. Nem tudom mi a franc van velem és miért kételkedem bennünk. Akinek volt komoly kapcsolata, mesélne róla, h volt-e ilyen periódus? mitől múlt el? Megijeszt a szerelem, h úgy érzem nem tudok ésszel dönteni arról, h jó-e nekünk ketten, mert elvakult vagyok. De miért viselkedek vele így? Szörnyen érzem magam. Kérlek segítsetek!!
2012. febr. 28. 19:28
 1/8 A kérdező kommentje:

akkora hülye vagyok, h nem tudom az egyéb problémáimat elvonatkoztatni tőle és mindent rá vezetek vissza. Szeretem őt....de miért vagyok ilyen?

ja és egyébként 20L

2012. febr. 28. 19:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb, hogy higgadj le!

Kicsit olyan, mintha jó dolgodban nem tudnál mit tenni. Gondolj arra, hogy milyen lenne nélküle!

Egyébként én is hasonló voltam, mint te. Nekem ez segített nagyon, és mikor vele voltam elkezdtem értékelni a jó dolgomat, és emiatt megbecsültem akkor is a mondvacsinál ok miatti veszekedés helyett.

Mondd el neki a gondjaidat, beszéljétek át, és ne rajta vezesd le!

2012. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most nem fogom felhívni. Mert szeretném ülepedni hagyni a dolgot és azt érezni h őrülten fáj....
2012. febr. 28. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok, jó mondjuk nálunk azért voltak (vannak) problémák. Velem is ez van, hogy ha más felidegesít, akkor vele veszekszem. :( Múlthéten iszogattunk a barátnőimmel(addig ő a haverjaival volt) és mikor találkoztunk egy ilyet vágtam a fejéhez, hogy addig éreztem jól magam ameddig nem volt itt. Holott nem is tudom mit kezdenék magammal ha nem lennénk együtt. :/ Mi amúgy másfél éve vagyok együtt. Ő arra fogja, hogy én végeztem a sulival és még nem sikerült munkát találnom és egész nap itthon vagyok és minden hülyeségen agyalok. Lehet igaza van. 20/L Nem sokat segítettem tudom, de azért leírtam. :) Remélem mihamarabb megoldódik a problémátok!
2012. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Régen én is ilyen voltam, vagyis inkább azt mondanám, hogy akkor jobban, mára már kevésbé. Mi szét is mentünk, de végül ismét egymás karjaiban kötöttünk ki, de azt az időszakot, amikor azt hittem elveszítettem, nem tudom leírni! Mondjuk nálunk ez 5 év után volt. Lényeg az, hogy sajnos nagy igazság, hogy sokszor akkor becsüljük meg a dolgokat, mikor már nincs! Tehát próbálj erre fókuszálni, mert utólag nagyon fogsz szenvedni, ne akard őt elveszíteni! Ezt próbáld szem előtt tartani! Sajnos ezt lehet mondani, sokan tapasztalat után hiszik el, hogy ez valóban így van. Jobb esetben tanulnak a hibáikból..
2012. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért veszekedsz vele, mert távol van tőled és ami így keletkezik benned feszültség azt rajta vezeted le. Nem hiába mondják, hogy a szeretteinket tudjuk megbántani a legjobban.

Előszöris, bízz magatokban. Amikor vele vagy, szeresd és ne azon járjon az eszed, hogy nemsokára elváltok és megint egyedül leszel.

Amikor nem vagytok együtt, akkor sportolj, foglald le magad. Ne kattogj! Tereld el a figyelmedet.

Ennyi az összes tanácsom, hidd el ezek beválnak.

éve vagyok együtt a férjemmel és nekünk is voltak nehezebb időszakok, amikor külföldön dolgozott.

Hívd fel holnap és szervezettek egy randit, és akkor uralkodj magadon :)

2012. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7éve
2012. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nekünk nőknek ez a legfontosabb lecke, amit meg kell tanulnunk a kapcsolatokról. Sajnos nekem is csak addigra esett le ez a lecke, mikor már késő volt.

Addig kell kimutatnod az érzelmeidet, amíg melletted vana másik. Nem szabad őt okolni a saját boldogtalanságodért, kételyeidért, A legtöbb nő ilyenkor azt szeretné, ha a párja helyretenné és meg tudná nyugtatni, mint valamilyen igazságos apuka, aki büntet ha rossz vagy és jutalmaz ha jó. Ezt a feladatot nem szabad a másikra terhelni, az önkontroll a te feladatod!

Ne mondj olyat, ami megbánnál, ha mégis megteszed, kérj bocsánatot és biztosítsd a szerelmedről.

Ne kérdőjelezd meg a közös boldogságot, hanem add neki át magad, lazíts egy kicsit és élvezz ki még egy percet.

2012. febr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!