Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a komoly kerdesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a komoly kerdesek amikkel el lehet melyiteni 2 ember kozott a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
17eves vagyok, es sajnos a kommunikaciom valami borzalmas... nem jut eszembe sokszor, hogy mit kerdezzek mastol, hogy ne csak ott uljunk ott, es ezert sem vagyok a legjobb tarsasag.. szeretnek ezen valtoztatni csak meg nem nagyon tudom hogyan:/(helyesirasert bocs)
2011. jan. 7. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok hát kérdezz tőle alap dolgokat aztán ha tetszünk a lánynak szerintem mind1 h mennyit beszélünk ;)

16F

2011. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj nagyon arra, amit mond és azzal kapcsolatban kérdezz bármit, ami eszedbe jut. Eleinte lehet, csak egyszerűbb dolgok jutnak eszedbe, de aztán belejössz, még élvezni is fogod.
2011. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, akkor a helyes írásodat, és a fogalmazási készségedet, kreativitásodat fejlesztheted olvasással:P. A Amugy a lényeg, hogy nem kell sokat beszélj, csak az amit mondasz annak értelme legyen és szivből jöjjön. Kérdezz olyasmit a csajtól, ami érdekel vele kapcsolatban. Esetleg ha neked vannak olyan dolgaid, amik nagyon érdekelnek, egy hobbi, egy kedvenc film, sorozat, egy kérdés ami még nem dőlt el a fejedben, megkérdezed mit gondol róluk, hátha valamelyik téma bejön neki, és rögtön van miről beszélni. Légy bátor és őszinte! Próbáld elengedni magad, és ne az legyen az elsődleges célod, hogy megfelelj!:)
2011. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!