Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet komoly kapcsolat abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet komoly kapcsolat abból, ha egy buliban összejön két ember?

Figyelt kérdés
vagy ez már eleve egy rossz kezdés?
2010. nov. 5. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha nomálisak akkor miért ne lehetne? nem csak ribancok meg stricik járnak buliba... vannak azét normálisak is
2010. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valahol ismerkedni kell... ha komolyan gondoljátok mindketten, akkor komoly kapcsolat lesz belőle:)
2010. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igen:) persze ez emberfüggő..
2010. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

épp ez az, hogy viszonylag kevés helyen lehet ismerkedni, de örülök, hogy ezt írjátok!


am azért gondoltam, mert így az első találkozáskor nem sok derül ki a másikról, szinte csak az, hogy néz ki

meg ilyenkor azért el-elcsattan egy csók, és utána a randin sosem tudom, hogy kéne viselkedni....inkább beszélgetni szeretnék általában, de lehet, hogy visszautasításnak veszi, ha nem úgy folytatódik a találkozás, ahogy előző alkalommal végetért

2010. nov. 5. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nem sikerült normális embert találnom buliban.
2010. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én már voltam így, buliban ismerkedtem meg egy pasival, ott volt tánc, pia, csók..., aztán telefon, később tali, és én sem tudtam hogyan viselkedjem, de mivel Ő kicsit visszafogott volt, odajött két puszi, beszélgetés, a végén már csókkal váltunk el, és minden alakult tovább! Úgyhogy sztem ne forgasd magad, ha megkeres buli után, akkor majd alakul, max irányítsd úgy a dolgokat, hogy neki kelljen oda mennie hozzád köszönni, a többi meg jön magától! :)

Sok sikert!

2010. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze hogy lehet sőt ismerek olyat aki igytalált rá feleségére éve és azóta is boldogok
2010. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4 éve ismertem meg a jelenlegi páromat egy közös ismerősünk buliján.Barátom volt akkor,akit már nem szerettem igazán,ezért szakítottam és a bulit követő 2.héten már hivatalosan is együtt voltunk.Fél év múlva esküvő.:)


22L

2010. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!