Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannyika98 kérdése:

Mit csináljak ha már régóta bele zúgtam egy srácba de nemtudom felőle kölcsönös e? Egészen fiús lány vagyok. Szerintetek ha ezt megmondom neki és ha sok dolgot csinálunk együtt sokszor és gyakran akkor közelebb kerülhetünk egymáshoz?

Figyelt kérdés

Már 7 éve ismerem a srácot és észrevettem ,hogy csak én nevetek a hülyeségein és ha ránézek egyből mosolyognom kell.

Egy iskolai bulin megkért ,hogy táncoljunk és én beleegyeztem nagyon jó volt. Amikor pedig nem nyertem tombolán felajánlotta ,hogy odaadja az egyik ajándékát és én elfogadtam.Tánc után pedig elvonult a táncparkettről és akkor úgy érztem mintha egy kicsit csalódott lett volna amikor elmentem Linbózni láttam valamien érzést az arcán amit máskor nem másokkal szenben. Igazából különbözünk mert ő a suliban vandálkodik én pedig itthon. Ő otthon csendes én meg a suliban. Úgyhogy nem is tudom. Ti mit gondoltok?



2012. júl. 9. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
lol kérdezö te kajak 14 éves vagy, takarodj aludni ...
2012. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Kérdezz rá és kész.
2012. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
neked adta a tombola ajándékát és szomorú lett amikor elmentél limbózni... hány éves vagy? XDDDD
2012. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az, hogy nagyon különböztök, az egyáltalán nem baj. Most gondolj bele, milyen béna lenne, ha ülnétek egy asztalnál, az egyik beszélne, a másik meg ásítozna, meg bólogatna!!! :D Így legalább van téma, és ha van olyan, amiben nem egyezik az ízlésetek, arról tudtok érveket gyűjteni, meg ilyesmi...


Amúgy meg csak add önmagad, érezd jól magad, aztán meg majd úgyis jön minden magától... Annyira sok mindent úgy sem lehet tenni, csak annyit, hogy keresed a társaságát, meg próbálsz sokat a közelében lenni (persze nem feltűnően) ... :) Ha pedig nem jelentesz a fiú számára többet, mint barát, akkor majd jön valaki más. Erőtetni úgysem lehet az ilyesmit! :)

"A szerelem olyan, mint a fing, ha erőltetni kell, lehet, hogy sz*r lesz"


Remélem, segítettem egy picit, és drukkolok neked! :)

2012. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!