Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párkapcsolatot ahol egy nagyon vonzó lány van együtt egy nem túl jóképű pasival? Akad ebből feszültség vagy konfliktus? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra!

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy tetszik egy fiú, és mondhatni, hogy dekoratív és népszerű lány vagyok. Egy ideje beszélgetünk és mindig nagyon boldog vagyok amikor találkozom ezzel a fiúval, már randit is egyeztettünk. És meg kell hagyni, hogy nem a szabvány szerinti pasit képviseli, viszont engem ez tényleg nem zavar. egy dologtól tartok mindössze!vajon őt nem-e frusztrálná ez a helyzet és nem okozna ez egy állandó szorongást számára? Ne tartsatok kérlek beképzeltnek, tényleg nem erről van szó, csupán félek, hogy ez megbetegítené kissé a kapcsolatot.
2012. máj. 5. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is büdöset sz*rsz, nyugi!
2012. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem frusztráló ha a csaj szép, inkább az ha kelleti magát!!
2012. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban válik zavaróvá ha bármilyen formában törődsz vele.Ne tedd
2012. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nézd meg a Túl jó nő a csajom c. filmet, tanulságos, meg jó is :D, nem fogja zavarni, a környezettel meg nem kell törődni
2012. máj. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Max. akkor jelenthet gondot, ha a srác önbecsülése = 0.

A barátom első ránézésre nem minden nő vágyálma, de az ő (egyébként is normális szintű) önbizalmának kimondottan jót tett, hogy nem átlagos a barátnője. Szerintem egyébként ne minősítgesd se a srácot, se magadat, mert azt a benyomást fogod kelteni vele, mintha túl sokat gondolnál magadról. Ne agyalj ezen ennyit.

2012. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy legyeskedned körülötted?
2012. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan párt két gyerekkel még mindig boldogságban, ahol a nő egy csudaszépség, a pasi pedig kimondottan csúnya, alacsonyabb is a nőnél. Viszont elképesztően okos, és így menthetetlenül szerelmesek egymásba. A férj a felesége szépségébe, a feleség a férje eszébe.
2012. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat!!!
2012. máj. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!