Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a szerelem? Milyen jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Milyen jelei vannak, hogyan ismerheti fel önmagán az ember hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
Nincs nagy tapasztalatom e téren,aki átélte már ezt az érzést elmondhatná mit érez ilyenkor az ember,milyen jelek árulkodnak arról hogy szerelmes,és milyen jelekből tudja meg hogy az általa szeretett illető viszonozza érzéseit illetve viszont szereti?

2012. júl. 10. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Sebezhető. De nem szabad ettől félni, csak tudj róla. A többit pedig megtapasztalod, nem lehet elmondani.
2012. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mindig rá gondolsz
2012. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ennyi volna a szerelem?Nem hinném,ez igy tul egyszerü,ha csak ennyi lenne nem lenne anyi szerelemtöl szenvedő ember!szóval az igazat akarom,mi a szerelem?
2012. júl. 10. 12:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy betegség, hogy tünetei lennének :D ezt érzi magán az ember :D nem igazán tudnám leírni, de mindig rá gondolok, mindig vele akarok lenni, hiányzik, ha mellettem van, akkor boldog vagyok, stb :D
2012. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem olyan mintha az összes érzést ami benned van összeturmixolnák,egyszerűen mindent érzel a szeretett személy iránt:gondoskodás,hiány,féltékenység,öröm stb.és ezek az érzések minden percben váltakoznak nálad.Ez egy olyan érzés,amire még nem találtak szavakat és csak az tudja igazán,hogy milyen,aki már tapasztalta.És azok az emberek azt is tudják,hogy a szerelem mennyire tud fájni,ha nem viszonozzák,olyan mintha kitépnék a lelked...
2012. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szerelem a rózsaszín köddel indul. Mindig rá gondolsz, amikor meglátod vagy eszedbejut furcsa érzés érzel a gyomrodban. Mintha fel-le ugrálna, vagy pillangók röpködnének benne. Nem tudsz betelni vele és legszívesebben egész nap csak vele lennél. Kis baromságokat is megszeretsz rajta amiket más észre sem venne. Ahogy felveszi a pólóját, a mosolya a hangja vagy bármi kis hülyeség. Rajongsz érte, aggódsz érte, és csodálatosnak látod. Aztán mondjuk miután már kapcsolatban vagytok akkor már csak a gondolata is kitépi a szíved ha eszedbejut hogy elveszítheted. Néha már annyira szereted, hogy el tudnád sírni magad. De nyugi ez elmúlik, átalakul megszokássá, kitisztul a kép, már nem olyan aranyos ahogy felveszi a pólót, észreveszed a rossz szokásokat és idegesítő dolgokat. Aztán ezeket vagy elfogadod, alkalmazkodsz, alkalmazkodik ő is, közben a lángot életben tartjátok, akkor lesztek társak jóban és rosszban, a másik eset, hogy kihül az egész és vége.
2012. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amugymeg "a szerelem egy rohadt mágus ha elkapom úgyis kiherélem" aki ismeri a Tankcsapdát az tudja :D
2012. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes jellemzéseket irtatok,és ha én még csak azt érzem hogy jó,vele,eltünnek a gondjaim bajaim ha vele vagyok,a mosolyától elgyengülök,ha megérintem a kezét meleg bizsergést érzek,ha velem van folyton ölelném és csókolnám,ha távol vagyok töle hetekig hiányzik és alig várom hogy ujra lássam a csillogó szemeit,ha ilyesmi érzelmek lesznek urrá rajtam,akkor ez szerelem?
2012. júl. 10. 13:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem rossz :)
2012. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!