Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom még mindig elfogadni a szerelem egyes viszontagságait?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk már együtt. A karjaiban akarok meghalni. Ez kétségtelen. Mégis néha, nagyon buta érzések kerítenek hatalmukba. Vajon valódi ez a szerelem? Nem egy furcsa angyal ő? Hiába látom őt képzeletben és álomban is, kételkedek időnként. Tényleg eljött értem? Segíteni akar? Mi lelte a szerelmünket? Mindig mondja, hogy sírj csak, olyankor vagy igazán az aki! És én sírok! Mert szeretem őt!

23 éves lettem idén. Ha nem lennénk együtt, már a halálomon lennék. Lehet, most azt gondoljátok, hogy balgaság egy ilyen szerelemben hinni, főleg ha nem is látjuk egymást a valóságban, csak képzeletben és álomban.

Ellenben hiszek benne, hogy a Ő az! Tudom, hogy egyszer találkozunk. Tér és idő sem állhat közénk.

Ő az a szépséges szőke lány, akiről mindig is álmodtam.



2012. júl. 10. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hááát...hogy lehet szerezni ilyen pasit?
2012. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Folyik a nyál. "Kissé" színpadias vagy,nem gondolod?
2012. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Második válaszóló. Nyilván így van, ha így gondolod. A te olvasatodban ez így jött le. Nem gond. Én csak szerelmes vagyok. Ennyi!
2012. júl. 10. 19:36
 4/13 A kérdező kommentje:
2012. júl. 10. 19:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki magad! Ha jól értem,belezúgtál egy olyan "csajba",aki még csak nem is létezik,csak az álmaidban,ill ha behallucinálod és két éve vagytok "együtt".

Mennyi szefós rohangál a nagyvilágban?!:O

2012. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jól érted. És ez milyen szép nem? Ő nagyon is létezik. Tér és idő? Nem mindegy.
2012. júl. 10. 20:02
 7/13 A kérdező kommentje:

I fell into a life of leisure

I saw to a path of pleasure

Don't it make it that much better

To find a cigarette burns forever

http://www.youtube.com/watch?v=wI3jES0M5_c

2012. júl. 10. 20:05
 8/13 anonim válasza:

Érdekes dolog az biztos.

1. Vagy pszichológusra van szükséged

2. vagy valami intuitív.


Azt egy kicsit erős kijelentésnek érzem, hogy mióta vagytok együtt, de el tudom képzelni, hogy valami intuitív módon látod azt, hogy milyen is legyen, vagy lesz a jövendőbelid. Ilyen dolgok léteznek a valóságban.

A kérdésedet nem igazán értem, mi az ,hogy a szerelem egyes viszontagságait és ehhez hogy jön ide a történet?

2012. júl. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm a pszichiátrián dolgozik. Ha gondolod,beajánllak neki-bár ahogy látom,lassan magadtól is ott kötsz ki:D..
2012. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért mert kicsit másképp élem meg a szerelmet, még nem hiszem, hogy pszichiátriára vagyok való. Különben sem tudok sajnos érintkezni a nőkkel a fizikai valóságban. Ennek főleg lelki okai vannak. Nem volt valami felhőtlen a gyerekkorom. Enyhén szólva, bár már elég sok dolgon túltettem magam, hála Istennek. És ha érdekel, már egy ideje járok pszichológushoz.
2012. júl. 11. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!