Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lány barátaim mindig belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány barátaim mindig belém szeretnek. Miért? (35F)

Figyelt kérdés
Amikor egy lánnyal közelebbi, baráti kapcsolatba kerülök mindig belém szeret. Nem nézek ki rosszul, de nem tartom magam extra jó pasinak akinek a látványa beindítaná a nőket. Sokan azt mondják a kisugárzásom miatt van. A párom szerint túl nyitott vagyok a nőkkel szemben. Szerintetek?

2012. júl. 11. 11:09
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Beléd meg valózínűleg nem a kedvességed miatt....


A kérdés nem az IQ szintem volt, hanem, hogy van-e ilyen, hogy valaki "túl nyitott"?

2012. júl. 11. 11:33
 12/25 A kérdező kommentje:

"Mert van egy kisugárzásod ezek szerint. Meg mert bizonyos életkor felett nincs barátság szingli nők és kapcsolatban élő pasik között.

"


Az első értelme válasz...


Akkor jól érzem, hogy a szingli nők mindig reménykednek?

2012. júl. 11. 11:35
 13/25 anonim ***** válasza:
úrrr isten biztos,hogy (35)vagy ?
2012. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
És Te biztos, hogy 12?
2012. júl. 11. 11:38
 15/25 A kérdező kommentje:
Értelmes emberek véleményét várom és kifejezetten a kérdésre irányulóan. Nehéz felfogni?
2012. júl. 11. 11:40
 16/25 anonim ***** válasza:
nekem több eszem van 20évesen:)
2012. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Igen, jól érzed. És általában beleesnek a hozzájuk legközelebb álló pasiba. Van, aki ezt tudja kezelni, van aki nem.

Nemrég én is jártam így, egy nagyon régi barátomba estem bele, 10 éve vagyunk a legjobb barátok, de eddig mindig kapcsolatban voltunk mindketten. Egy ideje mindketten szinglik lettünk, és néhány hónap után előjött nálam az érzés, hogy belezúgtam. Hosszasan gondolkodtam, hogy mi legyen, de arra jutottam, hogy egy tízéves barátságot nem lehet ezért feláldozni, úgyhogy megráztam magam, és elhatároztam, hogy nem engedek a kísértésnek. El is múlt szerencsére, és megmaradt a barátság.


24/N

2012. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Amennyiben a feltett kérdésre ezt válasznak érzed aligha...
2012. júl. 11. 11:43
 19/25 anonim ***** válasza:
Te szívtipro
2012. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 17-es választ. Akkor szerinted ezek fellángolások, amik felett úrrá lehet lenni?
2012. júl. 11. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!