Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Régóta barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Régóta barátok vagyunk egy fiúval. Ő már többször szerelmet vallott, de én visszautasítottam.

Figyelt kérdés
Az egyik barátjával jártam 1,5 évig, de szakítottunk. Egyre inkább kezdek belé szeretni. Tudom, hogy még mindig érdeklem, mint lány, de nagyon jóban van a volt barátommal. Eléggé megbántottam már őket, nem akarok több fájdalmat okozni. Tanácstalan vagyok.

2012. júl. 12. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
várj, ha tényleg beleszeretsz, akkor hallgass a szívedre, szerintem úgysem bírnád ki, hogy nem jársz vele, ha szeretitek egymást.
2012. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dxeno ***** válasza:
Ex haverjáraval összejönni... hááát.. De ha jó barátok,akkor nincs gebasz. eleinte picit bökni fogja,de amúgy elmúlik. "Az idő mindent begyógyít"
2012. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! az a baj, hogy próbálom elfojtani amit érzek, mert 1. barátok, 2. félek a reakciótól..
2012. júl. 12. 23:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mond el neki hogy, mi van, a többi pedig az ő dolga, hogy össze jön-e majd veled, vagy sem.
2012. júl. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha neked is testszik akkor ne utasítsd vissza hanem mondj neki igent.Felejtsd el azt hogy a barátjával jártál. Az már a múlt. Nehogymár azért nem járhass egy fiúval mert a barátjával jártál régen.


Hidd el nekem hogy nem teheti tönkre a régi barátod az új kapcsolatodat.

2012. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. júl. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!