Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátom agresszív volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom agresszív volt, többször megütött, több év után szakítottam. A mostani páromnak elmondhatom h bánt velem az ex v inkább tartsam titokban? Félek, h rám nézve szégyen és h ezzel az exet kibeszélem.

Figyelt kérdés
attól tartok,h kibeszélem őt,bármilyen hülye volt
2012. jún. 18. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha elmondod a mostani kanodnak akkor lehet be akarja majd szegni az exedképét :D
2012. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
100%
jaja..lehet h elkapja majd :)
2012. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de én nem attól tartok,hanem h nem néz majd le h ezt eltűrtem?:S és h nem szép dolog kibeszélni az exet..lehet ilyet?
2012. jún. 18. 14:48
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha úgy érzed, h ezzel egy lelki gátat szakítasz fel amivel közelebb kerülhettek egymáshoz, akkor mondd el. emiatt nem fog lenézni, csak érteni nem fogja h ezt miért tűrted el.
2012. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog-e kibeszélni az exet? Miért, ütni-verni szép dolog???? Az ilyen gané embereket nem csak simán kibeszélni kellene, hanem agyonütni!!!

F33

2012. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom h mindennek elhordott (ok nélkül:S) lányoknak,de én vhogy mégse vagyok ilyen és nem akarok neki azzal ártani,h rosszakat mondok róla,holott az csak az igazság.és ha majd egyszer visszahallja én leszek a rossz megint
2012. jún. 18. 14:56
 7/9 omba ***** válasza:
100%

Lassan el kellene döntened, hogy a két pasi közül melyik a fontosabb, hogy az előző bunkó majd miket mond rólad, vagy, hogy szinte vagy-e a mostanival?

Nem hiszem, hogy valami nagy "feltáró vallomást" kellene tenned, de ha szóba kerül, nyugodtan mond el.

Ne is szégyelld magad miatta, ha lassan is, de csak jól oldottad meg a dolgot.

2012. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elmondhatod. Nem te vagy a hibás azért amiért egy szarrágó büdös gyökér volt az exed. Nőt megütni gyávaság. Azt kell mondjam az exed egy féreg. Az ilyeneket szó nélkül verném agyon szeneslapáttal...
2012. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem meg nem ütött,de fojtogatott egyszer.Szerencsére hamar sikerült megszabadulnom tőle.Én elmondtam a páromnak,aki most már a férjem.Ez nem a te szégyened!!!Szerintem mond el nyugodtan,te tudod,hogy a mostani párod milyen mentalitású,lesz e bunyó vagy sem.És ne te érezd magad szarul,hogy "kibeszéled".Az a srác egy féreg...
2012. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!