Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy buliban megismerkedtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban megismerkedtünk egy lánnyal, és akkor megtörtént minden. Azóta ő többször mondta, hogy jó lenne velem összejönni, de én visszautasítottam. Most van neki egy új barátja. Megpróbáljak összejönni vele, vagy hagyjam, keressek mást?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad. Tudomásul vette, hogy nem akarsz tőle semmit. Esetleg akkor próbálkozz, ha szakít a barátjával. De szerintem késő bánat... keress mást.
2008. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén! Ő elfogadta, hogy visszautasítottad! Különbenis, akkor most miért akarsz vele összejönni, ha egyszer már leráztad?!
2008. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hagyad. keresett mást és a legjobb lenne ha te is azt tennéd. de nem értem h ha eddig leráztad akkor most miért akarsz vele mégiscsak járni
2008. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy érzem, hogy igazából nem szereted te azt a lányt. Mert ha igen, akkor az első felajánlkozásán kapva-kaptál volna, nem küldöd el többször is. Azt hitted, egy éjszaka miatt élete végéig utánad fut majd??? Fogadd el hogy talált egy nálad jobbat, aki tényleg tudja szeretni őt. Te pedig keress egy másik lányt, akit szeretni tudsz.
2008. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő már tovább lépett,hagyd hogy élje az életét.
2008. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!