Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék cukrásznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék cukrásznak tanuló lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék ilyen legalább 17 év körüli cukrásznak vagy szakácsnak tanuló lányokkal ismerkedni.


A bökkenő csak az, hogy én főiskolai hallgató vagyok, így teljesen kihúzva, mivel szinte esélyem sincs ilyen csajokkal ismerkedni.


Mi lenne a megoldás?



2012. júl. 13. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Találtál egyet :)
2012. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

No ezt igazán jó hallani. :)

Ha a való életben is ilyen egyszerűen menne minden probléma meg lenne oldva. :D

Engem érdekel valamennyire a sütögetés, jókat el tudnák szórakozni sütés közben egy kis cukrász csajjal, nem mellesleg imádom a sütiket. :D


Azt mondom, aki kifog egy ügyes cukrász vagy szakács csajt, annak szerencséje van. :D

2012. júl. 13. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Én cukrásznak tanulok (19) de a tanár teljesen elvette a kedvemet tőle, és gyakorlatra sem járok már szívesen, de csak magánügyi okokból. Emellett itthon szeretek, próbálgatok sütögetni: ) Te hány éves vagy, merről írsz?
2012. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A tanár miatt ne menjen el a kedved, ha szereted csináld szívvel-lélekkel. :)

21 éves vagyok Nyíregyházáról.

2012. júl. 13. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudom már. Van még egy évem OKJ-n, majd kiderül:)
2012. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nyugi ha kikerülsz a suliból, nem fogod többi látni a drága arcképét, és véleményem szerint, utána tudod érzékien, szívvel-lélekkel csinálni. :)


Megtippelem hol tanulsz, Budapest Dobos C. József :)

2012. júl. 13. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, az középsuli,én pedig OKJ-t írtam.:) Drégelyvár :) De Bp- 14. kerület
2012. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

áá rosszul tippeltem na mindegy. :)


A lényeg h a tanárt vedd semmibe, és csakis a feladatodra koncentrálj. :)

Ha van barátod együtt még jól el is szórakoztok sütögetés közben. ;)

2012. júl. 13. 20:54
 9/11 anonim ***** válasza:
hát nincs, de exem is cukrász, mert ott ismertem meg gyakorlati helyen, na de akkor most már ez sem titok mi miatt, vagyis ki miatt nem megyek szívesen...mennek bent a pletykák...na de hát még vele sem lehetett sütögetni nálunk-.-
2012. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hidd el egy olyan fiú aki nem cukrásznak tanul, nagyon érdekelné a cukrászat, és nagyon is jókat tudnátok együtt szórakozni. :)

Az exeddel pedig ha nem vagytok jóban, ne foglalkozz vele, amennyit nagyon fontos beszéltek, de vannak ott mások is akikkel összebarátkozhatsz meg ilyenek.

2012. júl. 13. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!