Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merész ötlet egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merész ötlet egy 21 éves tanulótól, hogy gyereket akar?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy kis lurkó, szerintetek tanulás mellett fel lehet egyet nevelni? :)

Vagy előbb az iskolát kellene befejezni?



2012. ápr. 16. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

És miből fogod eltartani? Miből veszel neki kaját, miből veszel magadnak kaját mellette? Miből veszel neki ruhát, babakocsit, játékokat?


Egy gyerek nem csak elvan, egy gyereknek azért eléggé szép szükségletei vannak, amit azért nem baj, ha ki tudsz/tudtok elégíteni...


Szerintem marhaság az ötlet maga. Elsőnek egy stabil munkahely, hogy ne azon kelljen gondolkodni, hogy te eszel, vagy a gyerek, aztán van értelme.

2012. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Fel lehet,de inkább fejezd be először a sulit,aztán ha lesz munkád,akkor vágj bele.
2012. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Fel lehet nevelni gyereket suli mellett. De az 1 év halasztás a suliból. Mivel amikor megszülöd jön úgy 2-3 hétig egy eszik-alszik-kakil 2 órás ciklus. És az mellett még élni nehéz, nemhogy tanulni.


Másik mivel nincs munkaviszonyod, így gyest sem kapsz majd. Tehát az ösztöndíjad (ha van) a picire kell költeni.

2012. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem simán. Bár a mai közvélemény elítéli ezt, de én mindig azt mondom, hogy ha egyes emberek, akik putriban élnek 9-10 gyerekkel, és mégis jól érzik magukat, akkor egy 20 év körüli főiskolás párnak, akik nem nevezhetők mélyszegénynek is simán lehet babája. Ott van még + 4 ember, 2 nagymama és 2 nagypapa is, aki segít benne, jobb esetben.


Mindenesetre mérlegelni kell előtte, hogy biztosan ezt akarod-e, és valóban megoldható-e.

2012. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Remek 5 let. És mikor akarsz élni? Bulik, haverok, utazás stb. Majd 35 évesen meg rájössz, hogy még nem éltél és beadod a zaciba a gyereket?
2012. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon merész ötlet egy 21 éves tanulotol. Teljesen természetes gondolat egy 21 éves nötöl!!!! A lehetöségeidet te ismered, te tudod, hogy megoldhatonak látod-e?
2012. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon túlontúl merész.
2012. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Én nem voltam 22 éves mikor megszületett a fiam.Albérletben laktunk.Szülői segítség minimális.Az én részemről semmi!Igaz nekem addigra már 5 éves munkaviszonyom volt,de a gyes pont annyi volt amennyi az albérletünk.Így maradt az egy kereslet.Nem azt mondom,hogy jól éltünk, de a gyereknek meg volt mindene.Azóta eltelt 15 év,született még két gyermekünk és boldogan élünk.Sokszor az a baj ,hogy az emberek csak az anyagi részét nézik egy gyerek neveléséhez.Pedig másodlagos....
2012. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Mond azt, hogy másodlagos az anyagi rész, amikor jönnek a családsegítők elvenni a babát, mert nem tudod fenntartani?

:P

2012. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves 9es !Ne szaladjunk ennyire előre!!Ki hagyná odáig fajulni a dolgokat,hogy elvigyék a gyereket!!!???Ne milliókba gondolkozz!!
2012. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!