Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam a nálam 10 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a nálam 10 évvel idősebb főnökömbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Új munkát vállaltam, ahol megismertem a nálam 10 évvel idősebb főnökömet, akinek úgyszint tetszek, mivel sokszor felhív, hogy miújság velem, és már a találkát is felvetette. Nem hiszem, hogy túl jó ötlet lenne, főleg a nagy korkülönbség miatt, másrészt mert mégis csak a főnököm! Vagy szerintetek? Hogyan tudnám majd finoman elutasítani, hogy az ne hasson ki a munkámra?

Köszönöm a válaszokat!

19/L



2012. júl. 15. 14:47
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:
51%
ha szereted akkor menj bele a dologba ha nem szereted vagy meg sem tudod később sem, akkor meg csak feküdj le vele, legalább a fizud jobb lesz.
2012. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 lekváros tészta ***** válasza:
100%

2 dolog..


ha nem élsz jó körülmények között és feltétlenül szükséged van a munkára hanyagold ezt a kapcsolatot szerintem..


a másik..

a korkülönbség meg szerintem nem vészes ha ez izgat ..

2012. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Legfontosabb kérdés a főnököd egyedülálló vagy családos?
2012. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Kérj Fizetésemelést! ;)
2012. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Ha a próbaidő alatt meg akar kuffantani a főnök, az így vagy úgy, de hatással lesz a munkádra.
2012. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
58%
az h ez ne hassan ki a melodra az teljes mertekben felejtos amennyiben mar adtal jelet arra h neked is bejon, szoval ha lepattintod annak tuti lesz valami kovetkezmenye, ha csalados akkor viszont neked lesz rossz mert csak szeretonek kellesz. probalj vissza fogottabb lenni es ne vedd fel neki mindig a telot hagyd h azt higgye van mar valakid igy talan meguszhatod. hat ennyi
2012. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha belezúgtál, akkor nem akarod elutasítani.

Ha családos, akkor lépj le, mert évekig csak a szeretője leszel!

A korkülönbség nem vészes.

2012. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem családos, elvileg van neki barátnője..

Az benne lehet a pakliban, hogy csak kihelyezettként van itt, és mivel senki ismerőse sincs itt, úgymond "barátokat" keres?

2012. júl. 15. 23:46
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Szívem! Ha van barátnője felejtős mert csak dugni akar téged. Pont. Ha meg nem így van akkor egyértelmű hogy megbízhatatlan alak és mi lenne a garancia arra hogy te nem járnál úgy később mint a mostani barátnője? Konkrétan semmi!

Felejtsd el, meg egyébként se legyél kapcsolatromboló undorító dolog, több vagy ennél!

2012. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a'szivem"-nek..arra mi a garancia amit te állítasz ismeretlenül?! ;) nem lehet néhány okostojás bölcsességpatronjai alapján döntéseket hozni..de szerintem ezt a kérdező is tudja,és be fogja járni a saját útját. :)
2012. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!