Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtörtén az. Neki semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtén az. Neki semmit nem jelent, nekem rengeteget. Hogyan legyünk így egyenrangúak?

Figyelt kérdés

ő a férfi.

olyan érdekesen veszi ki magát most minden, úgy néz ki, hogy én oda-vissza vagyok érte,ő meg kegyesen elfogadja.


csak mert tudja, hogy nekem milyen sokat jelentett vele az első szex, de ugye neki szinte semmit, ill. csak annyit, hogy na, engem is megkapott.

nem nőcsábász, vagy ilyesmi, de most úgy érzem, hogy eléggé szégyenletesen állok most.

ráadásul nagyon nem is hív, még én hívtam, és majd meglátja ráér e, még nem tudja.


hogyan hozhatnám vissza a helyzetet, hogy valahol egyenrangúak legyünk megint?


2012. júl. 14. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azt nagyon ne csináld, amit most csinálsz. Vedd te is könnyebben. A pasik nem becsülik meg azt, aki ilyen "túl rendes" velük, túlzottan odáig van értük.

Inkább mennek egy olyan után, akinek nincs szüksége rájuk, nem függ tőlük.

2012. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
é azt hogyan csináljam, hogy ezt gondolja rólam?
2012. júl. 14. 20:03
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad a pasikat agyonisteníteni, elszállnak maguktól.


Ha ilyen beképzelt, nem biztos, hogy érdemes lesz hosszú távon mellette maradni. Mindenesetre kiskutyaként ne szaladj utána. Lehet, hogy mikor megint rájön a kangörcs, akkor megint keresni fog, aztán megint kerül... ha ez lesz a helyzet akkor szerintem egyértelmű, hogy mire játszik...


Nem tudom mennyit segítettem, több ötletem nincs, mondom, csak annyi, hogy ne futkoss utána. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha már régóta, akkor ha egy picit hanyagolod, talán észbe kap.

2012. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd meglátja, hogy ráér-e? Szerintem kezdj el barátkozni a gondolattal, hogy ennyi volt a kapcsolatotok.
2012. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezek kicsit sablonosak, de van bennük valami.

2012. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"a meglátja, hogy ráér e" azt még nem mernék feltételezésekbe bocsátkozni, hogy nem a jogos, vagy pedig lerázás.

egyelőre még alakulgat a kapcsolat, ő lehet még nem "kötelezte" el magát mellettem, de ebből még bármi lehet.


csak azt nem tudom hogyan hozzam vissza, hogy akarjon is, ne csak parlagon legyek. most kezdjek el játszmázni?

2012. júl. 14. 20:15
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi a linket, most nézem
2012. júl. 14. 20:16
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne játszmázni kezdj el. A belső hozzáállásodon kell változtatni. Értékeld többre magad, ennyi. :)


Ehhez persze változnod kell, de a pasik arra "ragadnak", és azt becsülik meg, akinek nem tőlük függ az önértékelése, és egyedül is megáll a lábán.


Független, boldog tud lenni. :)

2012. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

szóval, ha most este fog hívni, hogy most rögtön ráér, de egész nap meg a "még nem tudom ráérek e "fázisban hagyott-

ne is játszmázzak, becsüljem is magam, mit reagáljak?

2012. júl. 14. 20:26
 10/19 anonim ***** válasza:
Vedd rá magad, hogy ne mondj azonnal igent. Most te nem érsz rá annyira, "talán" holnap. :)
2012. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!