Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan csinálnátok? Számíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan csinálnátok? Számítok férfiak és nők általi véleményekre is.

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek,van egy kiskamasz lányom.Nem kapok munkát (pedig sok helyre leadom a jelentkezésem) és havi 50eft a bevételem,mivel elég élelmes vagyok sokat spórolok néha nagy ritkán csurran cseppen 5-10-15 eft plusszba.A párom az a típus aki úgy dolgozik h sehol se jó,mert ez+azért,aztán csinál fél-1év szünetet mire máshová elmegy.A szünetben az van h azért nem tud menni mert nincs pénze buszra se+enni se,h menjen...tehát a kezdők módszerével.Nos már vagy 10x tuti h adtunk neki "kezdőpénzt" az apjával felváltva de mindig ide lyukadunk ki,pénz sehol és a meló is elvész pár nap után.Persze főzni is kell és akkor ő is eszik pedig sokszor úgy vagyok vele,hogy ha nem enne belőle akkor a lánnyal elég lenne 2-3 napig is és akkor nem kellene naponta költeni erre.Sokat nélkülözök és mondok le dolgokról csak hogy mindenre kibírjam szorítani a pénzt.A lányom nem követelődzik és sokszor látom,hogy csak azért nem kér semmit mert tudja h alig bírom kifizetni.Elköltözni még nem birok,kénytelen vagyok maradni.Annyi segítségem van h nem fizetek rezsit...de a kajánkat+sulit+gyereket+autót+apróságokat ill a párom vackát ebből kell fizetnem.Sokszor megcsúszok és úgy érzem nem bírom már.Ha szóvá teszem a páromnak h ezt már nem bírom akkor látványosan lehajtja a fejét h tudja és elódalog,tehát ezzel nem vagyok kisegítve sőt az apja is úgy van vele h azért nem tart már el 40 éves embert....mert ő sem bírja.Alapvetően igénytelen ember a párom,a kaja+cigi+üdítőn kívül nem kér mást de azt naponta és nem nagyon mond le róla,vagy ha vmiért mégsem veszek pl cigit akkor egy idő után elviselhetetlen modora van.Tisztára olyan mintha megragadt volna a 20-as éveiben.Játszik a gépen,haverral olyan a stílusa mintha ő lenne a legjobb férfi,illetve mások előtt szivesen elmeséli h ő mit+hogy csinált már életébe....sokszor olvastam ilyen emailt és még nekem is új volt az élete ezen része....Azért nem lett még kirakva mert sajnáljuk,mert tudjuk h sehová se tudna menni,éhen halna ott ahol hagynánk.Adóssága is van rendesen ebből az életfelfogásból amit művel és azt se fizeti.Úgy van vele h úgy sincs semmije nem bírnak tőle elvenni semmit és a nincsből nem lehet kifizetni semmit és ennyi...Amúgy nem verekszik+nem iszik semmi ilyesmi,de a felelősség mint olyan ismeretlen számára és sok mindenre van kifogása és magyarázata.Engem már csak az érdekelne,h hogy tudnám ezt túlélni illetve javítani a helyzetemen anyagilag...ki h oldja meg a plussz bevételt,merrefelé nézelődjek???Ha fiú lennék maszekolnék de én lány vagyok és nem úgy neveltek h ilyeneket oldjak meg de most ez van és férfi helyett férfi is lehetek:SSS.Körmözhetnék maszekba,de nincs felszerelésem se...v most már nem vetek krumplit h eladjam,mert késő..egyenlőre a lányom kinőtt ruháit fogom eladni.Szeretném ha férfiak is hozzászólnának,mert vmennyire az ő "cipőjüket" hordom és szivesen fogadom a tanácsukat.Köszönöm
2012. jún. 25. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én téged sajnállak,de komolyan.Ha te őt sajnálod,és nem akarod kirakni a szűréd,miközben nyomorúságos életed van,akkor sajnáljátok egymást.A helyedben kiraknám,aztán tanulja meg mi az élet ha eddig erre nem volt képes.
2012. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
adj neki határidőt és ultimátumot: 1 hónapja van melót találni és amint másik szerződés nélkül felmond, röpül.
2012. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a gondja h nincs egy fillérje sem és senki nem is akar neki adni,mert eljátszotta a becsületét már...van neki egy haldokló cége amiben marha jól eljátszotta a főnökösdit de ez a "játék" is lassan befejeződik...
2012. jún. 25. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Röviden és tömören: Te nem vagy normális. Eltartasz egy 40 éves embert, akinek meg kellene állnia a saját lábán. Még csak sajnálni sem tudlak, megérdemled a sorsodat. még hogy igénytelen a pasi??? Cigi, üdítő???? EMBER! 700 FT EGY DOBOZ CIGI AZ NEKED NEM LUXUS? Az már magában havi 21.000 Ft! Plusz játékgépezik...Ááááá istenem....
2012. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Biztos nekem is megesne a szívem, ha látnám a párodat, amint bociszemekkel lehajtja a buksiját, és "elódalog"...

De bakker, azért tisztázzunk le egy dolgot; nem önhibáján kívül került ebbe a szituba! Mert akkor még azt javasolnám, hogy tarts ki mellette. Na de hogy egy 40 éves ember így válogasson a munkák között, és közben 0,5-1 évig lazítson, ugyan álljon már meg a menet!!!


A te lelkiismereted legyen tiszta, hiszen párszor már próbáltad kihúzni a slamasztikából. A cigi meg alanyi jogon jár? Akkor is ha nem dolgozik?


Tudod, ő tipikusan az az ember, aki beleesett a pöcegödörbe, és utána dobtak egy kötelet. Ő pedig ahelyett, hogy felkapaszkodna a kötélen, azt várja, hogy mások húzzák ki.


Basszus, annyi minden kavarog a fejemben, hogy le sem tudom írni. Tedd lapátra, de sürgősen!!!!

2012. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Valahogy nem tudom sajnálni azokat az embereket, akiknek alig van mit enniük, de a bagó ott füstöl a szájukban állandóan...
2012. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-esnek:

Nem játékgép hanem számítógép,tehát h alapvetően nem csinál semmit.Az h igénytelen arra értettem,gondold el még neki ezen felül ez+az kéne...a cigire meg mindig azt mondom h 1 doboz árából karajt veszek basszus....Ha csúnyán is hangzik de ennyivel megúszom...Az apjáéknál lakunk ráadásul,tehát az a megoldás ha én húzok innét,de az még várat magára pár hónapot,de addig sem szeretnék tétlenkedni.

2012. jún. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!