Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 lány belém van zúgva. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 lány belém van zúgva. De annyira zavarban van a társaságomban, h néha nem is nagyon tud mit mondani. Mit csináljak? Annyira félénk. Hogy közöljem vele finoman, h részemről is oké a dolog? Nem akarom elijeszteni.

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 21:35
 1/5 Csokasi-a81 ***** válasza:
100%
hát ha már beszélgettek, akkor mond meg neki mit érzel...
2012. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cacila válasza:
100%

Én már voltam igy. Szerintem kapj el egy ojan pillanatot amikor oda figyel rád és csak ketten vagytok.

Most én vook belezugva egy csajba jol ki jövök vele mint barátal én az ijen hejzetekben nem tudom hogy mit tegyek ha te esetleg tucc valamit mondani akk közölhetnéd ;)

Am sok sikert neked !

2012. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tejóóég, ez rólam beszél:D Legalább nem egy tipikus ribizlibokor...hát nem tudom, magamból kiindulva, akkor beszélgess vele, amikor kettesben tudtok lenni..szünet, ilyesmi.

Nem írtad, honnan ismered, így nehéz megmondani, mit is csinálj pontosan!

2012. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem is igaz, rólam beszél... :D:D Egy alkalmas pillanatban csókold meg! El fog olvadni. Csak ne keresd túl sokáig "a pillanatot", mert hamar elillan. :)
2012. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérdezd meg, hogy mikor volt legutóbb moziban.:) Aztán kérd meg, hogy nézzen meg veled egy filmet.:) Mozi után tudtok kettesben beszélgetni is.;)
2012. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!