Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent valamit, ha egy foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, ha egy foglalt lány kóstolót visz a főztjéből a páromnak a munkahelyére?

Figyelt kérdés
Mert nekem eszembe nem jutna ilyesmi, de lehet eltér a kultúránk, másképpen nevelkedtünk. Lehet ez semmit nem jelent, csak kedveskedni akart. Bár én pl. kedveskedni sem akarok senkivel, aki nem érdekel. A lány amúgy 20 körüli a párom 30. Gyerekeink is vannak, amit a lány tud. Szerintetek?
2012. febr. 19. 03:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pasit a gyomrán keresztül lehet megfogni állitolag. Nálam nem jönne be! Én inkább gesztusnak venném. A volt kolléganőim sokszor hoztak be sütit és megkináltak belölle,amit én örömmel fogadtam,de ugy gondolom a munkahely az nem társkereső hanem munkahely. Akkor kezdj aggodni ha kimarad és nem megy haza.
2012. febr. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet,h a lány alapból gondoskodó típus,nálunk sokszor fordult elő ilyen, az 5személyes irodában.Nemtől függetlenül, főleg,ha olyat főztünk amit a másik szeret.De én is ilyen vagyok,ha sütök,elosztogatom,buli után csomagolok stb.

Amúgy ha akarna vmit, nem így tenné,hanem kirakná a ciciket és sms stb dolgokkal jönne.A férjem kollegája mindig irígykedett a kajáira,üzent,h ha fizet, főznék e rá is, imádta.De a lusta neje felkapta a vizet és nekiállt főzni bosszúból.

2012. febr. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amúgy elég ha felhívod a párod figyelmét, h bár nem gondolod, azért figyeljen oda a lányra,hátha suta bepróbálkozás.A második kajabehozás után utasítsa el finoman,ne fogadja el a kaját.

De te ne csinálj (most) problémát ebből, mert szénné égeted magad.Előző voltam.

30n

2012. febr. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Jjuujj ne halgass senkire..indulj ki magadbòl.Ez nem csak gesztus én akkor viszek valakinek valamit ha akarok valamit...főleg munkahelyre.Én egy 12 emeltes irodahàzba dolgozok a 11 be és rengeteg kapcsolat igy ment tnkre..elsőnek szia-szia utàna szó viccek kis ajàndék kaja otthonrol palacsinta stb..utàna a munkahelyen meg màr email egymàsnak te meg maradsz a gyerekkel otthon mert a pucuka meg megvadul..hidd el nekem.
2012. febr. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora marhaságot...

Valószínűleg korábban beszéltek erről és ez alkalommal bevitte egy kóstolóra amit főzött.. Minek ezt túlragozni??? S különben is ez a fajta féltékenység az ami hamarabb elűzi a férfit, s akkor nem kell hozzá semmilyen kóstoltatás.

2012. febr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat, szóval akkor ez így egyelőre nem feltétlen jelent bármit is:)
2012. febr. 19. 12:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony.
2012. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!