Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám ezt jóvá tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt jóvá tenni?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom akivel mindig beszélgettünk. Néha több is volt mint barátság, mindkettőnk részéről, néha meg minta csak szimplán haverok lennénk.Egyik szilveszterkor beszélgettünk msn-en és szóba jött a kettőnk közti kapcsolat ő erre azt mondta: Szeretlek,imádlak, veled akarok lenni! Engem ez eléggé szíven ütött és nem nagyon tudtam rá mit mondani. Pár nappal később megint beszéltünk és megkérdezte mit szeretnék tőle? Mondtam neki, hogy nagyon szeretem de nem gondolom, hogy több is lenne köztünk. Neki és nekem is nagyon rossz volt de jobbnak láttam így a dolgot. Utána eléggé elkezdtünk vonzódni egymáshoz szexuálisan mondta és éreztette is velem, hogy szívesen lenne velem és velem szeretné az elsőt is. Nem mentem bele a dolgokba és csak húztam az agyát. Mindig elég érdekes dolgokat írtam vissza neki. Például egy ilyen volt: "Mit csinálnál ha 24 órán keresztül csak a Tiéd lehetnék? Elmennénk csónakázni egy üveg pezsgővel, utána meg filmet néznénk és együtt töltenénk a maradék időt. De ez csak feltevés nem lennék veled így ugye tudod? Igen tudom." Sokszor írta, hogy szeret Én is neki. de Ha rátér a járásos dologra mindig megbántottam, hogy ne akarjon velem lenni. Sosem tudtam mért de jobb volt így. Aztán egy ideig nem beszéltünk. Bekerültem új suliba és az osztálytársam a srác legjobb barátja. Sokat beszélgettem vele(osztáral) a srácról meg arról mit gondolok erről. Szépen lassan leépítettem a srácot és végül beletörődtem, hogy ennyi volt.

Tavasszal vártam a buszomra és találkoztam egy haverommal, a srác meg csak úgy megjelent beszélgettünk mikor elköszönt akkor elég közel húzódott(nem tudom direkt vagy csak azért mert a peron szélén álltam és nem akart "leesni".. de szerintem direkt) megfogta a karom és elég érdekesen köszönt el nagyon közel hajolt puszit adott nem mást de olyan érzés volt mintha mindjárt csókolóznánk egyet. Utána nem is beszéltük csak mikor néha összefutottunk. Egyre többször fordult ez elő. néha csak egy gyors szia néha puszi. Rájöttem mennyire megbántam, hogy akkor nem lett semmi és azt is, hogy őt ennyire megbántottam...Szeretett és Én ezt kihasználtam.

Szeretném valahogy jóvá tenni de nem tudom hogyan.!!


Hosszú ezért köszönöm ha elolvasod és válaszolsz is rá.:)



2012. júl. 16. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Húha... hát abból amit írtál, úgy tűnik, hogy még mindig jó barátságban vagytok. Tudod, hogy van-e barátnője? Mert ha nincs, akkor szerintem egyszer mikor összefuttok, menj el vele sétálni, és mondd el neki, hogy mit érzel. és hogy már megbántad, hogy nem lett semmi. Lehet hogy ő is ugyanígy érez, csak nem akar nyomulni, mivel már párszor próbálkozott. Most lehet rajtad a sor!:)

Sok szerencsét!

2012. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért használtad k azt,hogy szeretett???? Erre valahogy senki nem tud egy normális választ adni.
2012. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elég nagy nőcsábász..De egyszer ezt írta nekem mikor el utazott: Szerettelek, szeretlek és mindig is szeretni foglak!.



Mert élveztem, hogy szeret akkor elég nehéz időszakom volt.. rosszkor jött ez az egész..

2012. júl. 16. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem. Hát akkor hívd fel és beszélj meg vele egy talit,szerintem nem fog nemet mondani :)
2012. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Támogatom az első válaszát.
2012. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.!:)
2012. júl. 16. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ha most te is úgy gondolod, érzed, hogy megpróbálhatnátok, akkor miért nem nyitsz felé? Például amikor így összefuttok véletlenül elhívhatnád valahova. Csak azért mondom, h te hívd, mert előtte már rendesen leépítetted szegényt, szóval valszeg nem fog újra próbálkozni!

Ha úgy érzed, h most te is készem állnál egy kapcsolatra, akkor hajrá, tedd meg az első lépést!!!

2012. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sanyi vagyok 9454 ***** válasza:
Hát igen sok lány játszik a fiúk érzéseivel de nekem is van egy ilyen ügyem egy lányal és ha felhívna hogy taljunk vagy írna egy üzit akkor azonal tobnám a mostani barátnőmet és ha talnánk szerintem akaratlanul is metcsókolnám jó azért velünk mas volt a helyzet mert a lány ezyszer nalam aludt és smároltunk meg osszebujtunk este stb de mikor felkeltunk akkor rá 2 ora mulva elment és fokozatosan leépített :( de remélem összejöttök es boldogak lesztek
2012. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!