Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám féltékennyé tenni a barátomat, úgy hogy nem egy helyen élünk? Úgy hogy azt érezze hogy nem én vagyok odáig érte. Légyszi irjatok tanácsokat!

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 00:59
 1/7 étoile et lune ***** válasza:
Úgy érted, állandóan hozzá igazodsz, Te mindig ráérsz, de ő nem mindig ér rád? Kicsit tünedezz el, ha találkára hív, írd meg, hogy mást csinálsz, nem érsz rá, de harmadik személyt ne vonj bele, azzal elszúrhatod az egész kapcsolatotokat. Ne féltékennyé tedd, csak éreztesd vele, hogy nem csak ő létezik a világon, elvagy a barátaiddal és a rokonságoddal is - még ha ez nem is igaz. :) Füllentés megengedett, de hazudni már gáz.
2012. febr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!ez tök jó! csak félek ha azt mutatom hogy nem érek rá, akkor meg megcsal, és összejön mással!
2012. febr. 22. 01:10
 3/7 étoile et lune ***** válasza:
Ez azt jelentené, hogy nem túl erősek az irántad érzett érzelmei, ami pedig azt jelentené, hogy jobb erre előbb rájönni, mint később. Frissek vagytok még, igaz? Én is ilyen voltam az elején, folyton ráértem, ő meg sokszor nem, aztán elkezdtem sűrűbben ,,moziba járni a nővéremmel", sűrűbben ,,mentem át az unokatesóimhoz." De még mindig együtt vagyunk, és minden rendben van.
2012. febr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ennek örülök:))))


Igen 3 hónapja, de elég bonyolultak a dolgok!

A lényeg hogy én többet érzek iránta,és fordítva kellene lennie, de mivelhogy szeretem emiatt nem tudom azt mutatni hogy nem érdekel, mert csak hétvégente talizunk... ha érdekel leirhatom privátba, bár nem akarlak ezzel fárasztani!:) De köszönöm a tanácsokat:)

2012. febr. 22. 01:19
 5/7 étoile et lune ***** válasza:
Én befogadó típus vagyok, írhatsz privit, ha gondolod. :) Bár nem értem, miért kellene bárkinek is jobban szeretnie a másikat. Egyformán kell, nem?
2012. febr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm csak azt mondaná, hogy nem ér rá, akkor nem kérdeznék rá, hogy miért, de a második ilyen alkalom lenne az utolsó beszélgetésünk.
2012. febr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 étoile et lune ***** válasza:
Szóval nincs barátnőd.
2012. febr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!