Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszem még mindig ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszem még mindig ezt magammal? Help, hogy tudnám túl tenni magamat ezen a csalódáson?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kisdobot a barátnőm mert már nem szerelmes belém, én hülye tepertem utána mint a disznó ő le se sz@rt de nem mondta volna, hogy hiába teszem semmi esélyem nincs vissza szerezni. Tegnap egy szórakozó helyen buliztunk több lány is elkezdet velem flörtölni több azt mondta szívesen összejönne velem. De mikor az exemmel közel kerültünk egymáshoz megint csak ő érdekelt és senki más a közös barátok végül úgy alakították, hogy táncoljunk egymással vagy 1.5 órán keresztül táncoltunk nevetgéltünk mint régen de utána nem történt semmi ugyan úgy leszart. Én meg a többi lánnyal akik közt volt olyan aki külsőre is tetszett nem foglalkoztam mert csak a régit szeretem. Hülye vagyok vagy mikor leszek túl rajta?
2012. márc. 25. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy.
2012. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. márc. 25. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudnád, hányan vannak a GYIK-en, aik még azért is hálaimát rebegnének, ha legalább egy fogatlan banya nyomulna rájuk...
2012. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is olyan voltam 19 éves koromig hogy a csajok csak barátként tekintettek rám? Ők nekik üzenem a sport és a magabiztosság csodákra képes. De ez egyik sem oldja meg a problémám :(
2012. márc. 25. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 Naja...

egyszóval : felkellettvolnacsípnedegycsajttenagyonokosugyelisfelejthettedvolnaelõzõbatárátnõdetdeehelyetttalpatnyaltátgratulálunk!

2012. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy ez van már magam sem értem miért mikor akadna aki boldog lenne ha úgy foglalkoznék vele mint az exemmel.
2012. márc. 25. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Huha, biztos elég nehéz neked. Nem fogom szidni az exedet, mert igaz, hogy ez enyhén szólva köcsög tőle, de ha szidom attól nem oldódik meg a problémád.


Mindenki mindig azt mondja, hogy keress mást, idővel túl leszel stb. Ez igaz is, nehéz is, szar is, mégis ez a teendő. Talán ha van egy barátod, akivel erről tudsz beszélni akkor az segít.Kitartás..:)

2012. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csajok már csak ilyenek. Nehéz rajtuk kiigazodni. :) Az sem lenne csoda hogy mihelyst túllépsz rajta és látja hogy van barátnőd egyből visszakoslat hozzá. Azt mondják a lányok és a fiúk különböznek pedig a lányoknak is az kell a legjobban amit nehezen kaphatnak meg és ha megkapták jön a "csoda 3 napig tart" és eldobják. Persze nem ismerem a lányt és kivételek mindig vannak, de furfangos lények ^^ de mi már csak így szeretjük őket! Vagy legalábbis muszáj, így szeretni őket :P
2012. ápr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*hozzád - elnézést az elírásért
2012. ápr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!