Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki menyit van a párjával, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki menyit van a párjával, egy nap menyit vagytok ketteseben? Mit dolgoztok és együtt éltek? Amenyit együtt vagytok az megfelel mindkettőtőknek, és amivel telik ez az idő az is megfelel? A szüleitek vagy éppen az anyósékal menyit vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos szerintem kevés az az idő amit együtt el tudunk tölteni,napi 4 órát jo esetben van othon a párom,de ebből amire azt mondhatom hogy együtt töltjük,tehát csak ketten együtt tv nézésel,beszélgetéssel,stb. az talán 2 óra naponta de van hogy mége enyi sem csak fél-1 óra,főleg hétvégén mert akkor a gyerekeink is velünk vannak és akkor velük töltjük az időt illetve én általában sajnos dolgozom és csak este érek haza,igy nagyon leszükül az idő amit egymásra tudunk forditani.De ennek ellenére a párom nehezményezi hogy a szüleivel nem vagyunk együtt eleget(szerinte),mert egy házban csak külön szinten lakunk és régen ők minden nap összejártak de én ezt nem osztom hogy igy kéne élni minden eset együtt ülni,ettől függetlenül ő ha hazaér bemegy hozzájuk otvan egy kicsit de szerinte az lenne a jo ha még fel is jönnének legalább hetente 3 szor meg hogy ne keljen már előre szolniuk hogy jönnek hanem egyszercsek beállitanak,vagy éppen elötte felcsörögnek hogy jönénk és persze ilyenkor nem lehet azt mondani hogy nem,és amikor mégis megtettem akkor sértődés lett.Nálatok ezek a dolgok hogy mennek?
2011. dec. 6. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ melyikkel ... van amelyikkel hetente többször is együtt vagyok és van néhány olyan is, amelyiket 2-3 hetente látom csak.

Szülők már nincsenek, gyerekeket hétvégente látom :-P

2011. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hétvégente talalkozunk, nem élünk együtt. akkor altalaban eleg sokat vagyunk egyutt, vagy ő alszik nálam, vagy én nála.. oszt igy :) a szülőkkel meg nem értem h minek egyutt lenni..
2011. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár én gyanítom jóval fiatalabb vagyok nálad, körülbelül heti 1-2x találkozom barátommal, attól függ, hogy érünk rá? Én egyetemre járok, így inkább délután vagy a hétvége felé vagyok szabad, ő viszont esténként és hétvégén dolgozik, úgyhogy azt gondolná az ember, hogy problémás összeegyeztetni, pedig elég könnyen megy. Hétköznaponként barátokkal vagy családdal vagyok, intézem a dolgaimat, magamra fordítok időt, vagy bármi, hétvégén meg fogom a 3 napi holmimat és átmegyek barátomhoz. Amíg esetleg esténként dolgozik (ilyen du 6-10 körüli időintervallum, néha több, a magánedzéseket tart) játszok a gépén, tanulok, ami épp belefér. Pl szex, vagy ilyesmik az mindig délelőttre jutnak, mert esténként fáradtak vagyunk.

Nem élünk együtt, kb így a fent leírt mennyiségben vagyunk együtt, nekem megfelel. Szerintem neki is. Persze vannak időszakok (sok zh v. vizsgák) amikor kevesebb idő jut a másikra, de nem igazán vagyunk összenőve, szóval egymástól függetlenül is feltaláljuk magunkat.

Az együtt töltött időből kicsit hiányolok több programot, de ennek hátterében pénz v. idő v. kedvhiány áll.

Nincs gyerekünk, ami biztos sokat segít, nem élünk együtt, hanem szülőkkel, és a szülők sem ragaszkodnak hozzánk különösebben, "anyós" csak köszön, megkínál ennivalóval, azon kívül legtöbbször leutaznak vidékre kertészkedni, mert azt élvezik. Egyébként hihetetlenül laza, szóval bírom. :D Én anyukám sokat dolgozik, vele hétköznaponta beszélgetek, ha nem fáradt, szóval... szerintem mi jól elvagyunk.

Bár én rühellem a kötelező családi pofaviziteket, ezt megmondtam barátomnak is az elején, hogy amennyiben komolyabbra fordul a dolog, akkor sem leszek hajlandó jópofizni a rokonsággal, mert távol áll tőlem, és gyűlölöm. (Persze rá sem kényszerítek semmit) Őt amúgy ez nem zavarta, mondta, hogy jó.

Kb. ennyi. Jah, és egy éve járunk. :)

20L (25F)

2011. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!