Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha valaki össze akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha valaki össze akar jönni egy házas férfival?

Figyelt kérdés
A férfinek van felesége 2 gyereke.A lány pedig csak 18 éves de mind a ketten szeretik egymást.

2012. júl. 18. 14:23
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
14:59 Erre nem is gondoltam igazad lehet.
2012. júl. 18. 15:03
 22/26 anonim ***** válasza:

A család koherens egység. Amint egy építőkockája meglazul, onnantól már csak idő kérdése hogy összedől. Ha pedig a gyereket akarják cementként használni a javításhoz, arról inkább nem mondok semmit.

35 ffi

2012. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Rendben van,nem cementként gondoltam én sem,csak arra próbáltam kitérni,mennyi felelőtlen ember van a világon.

1.férj

mert (gondolom kisgyerekekről van szó) ilyenkor már nemcsak a feleségétől,de a gyermekeitől is távolodik,akaratlanul is,ha el is költözik,akkor meg pláne.

Tehát a gyermekei stabil lelki fejlődése ekkor meginog.

2.feleség

bármennyire is ellene vagyok a házasságtörésnek,ahhoz hogy egy házasember kapcsolatot kezdjen mással(függetlenül attól,mennyire komolyan gondolja a partnerét),el kellett jutnia arra a szintre,amikor már nem "elég" neki a felesége.Szerintem a kapcsolat létesítéséhez is,fenntartásához,és bizony az elhidegüléshez is kell mindkét fél.

3.18 éves lány

abban az esetben gondolom leginkább a felelősségét,amennyiben a még működőképes házasságot rombolt le.Ellenkező esetben úgy gondolom,kapna ő még fiatalabbat is,aki lehetne a gyermekei apja.Korán van még neki ahhoz,hogy "mostohaanya" szerepben tündököljön.Szerintem.

2012. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
20%

A kapcsolatok nagytöbbsége idővel elhidegül, de koránt sem biztos, hogy itt erről van szó. Lehet csak apunak szüksége van egy kis félrekufircra, és erre egy 18 éves friss husi tökéletes. Aztán persze nem akarja apu ezt komolyan, mert esze ágában nincs a legtöbb esetben elhagyni a meleg családi fészket, a gyermekeit.

A 18 éves lányt nem értem, mit akar egy nála jóval idősebb családapától? Nem jobbak a korabeli srácok? Vagy azok között nem népszerű és ezért egy nyálcsorgató családapát kell leakasztani, aki esetleg már 10 éve ugyanazzal a nővel van és most egy kicsit félre lépne.... Nem megalázó ez a szitu, egy magára valamit is adó nőnek.

Az apuci, pedig hülye lenne elhagyni a családját, hiszen egy 18 éves lánynak még hány pasija lesz, mire férjhez megy az igazihoz. Tényleg érdemes érte otthagyni egy családot? Még akkor sem, ha már egy kicsit uncsi, mert valljuk be sok év után már senki nem olyan izgalmas....

Canyi

2012. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz, mindenre volt már ezer példa. Ha úgy érzed megalapozottan,hogy boldogsághoz vezető út ez az egyetlen életedben, akkor lépd meg! Fenébe a cslaádjával, majd talál az elhagyott asszony más balekot magának. A nőket szaporodás után meg már úgyis szinte csak a kölök érdekli, a palkót eléggé ignorálják már. Ha a fickó is csak evickél a házaséletében, jól fog jönni neki a pezsdülés.
2012. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
78%
Kedves 25-ös! Neked valószínű se gyermeked, se családod, se iskolai végzettséged.....nagyon gáz vagy!
2012. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!