Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed előtt hány pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjed előtt hány pasid volt? És bevallod neki hány férfival voltál elötte akár egyéjazqkásba? Vagy jobb kamuzni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 09:48
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
53%
Sosem volt az téma közöttünk, hogy hány pasival feküdtem le előtte és az sem, hogy Ő hány nővel szeretkezett. Azért nem, mert egyikünket sem érdekli a másik előélete. De ha felmerülne a kérdés, akkor az igazat mondanám. Voltak egyéjszakások kamaszkoromban, de mivel 20 éves voltam, mikor először férjhez mentem, azóta csak a volt férjem volt és ugye most már Ő.
2012. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Én elmondtam amit kérdezett és elmondtam, bármire válaszolok, dicsekedni viszont nem fogok!!! Amúgy nem szereti ha erről beszélek.
2012. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
De ha kb olyan 50 pasival voltm azt nem gaz bevallani? Abból 5 komoly volt csak
2012. jan. 26. 09:57
 4/50 anonim ***** válasza:
71%
Na, ez baj. Hogy egyáltalán képes feltenni egy ilyen kérdést,h hazudj-e neki. Ha már könnyűvérű voltál és sok férfival dugtál, valld be szépen neki.
2012. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
38%
Legtöbb nő tuti nem meri bevallani.
2012. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Meg senki nem válaszolt annyira hán pasival voltatok előtte?csqk nem akarom hogy ribinek gondoljon..
2012. jan. 26. 10:01
 7/50 anonim ***** válasza:
65%
Eggyel sem. Nekem ő volt az első. De ha többel lettem volna, sem hazudnék, bár 50-et tényleg kicsit ciki bevallani...
2012. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
70%
32 évesen mentem férjhez (addigra már 3 éve együtt voltunk a párommal), előtte 11 férfival feküdtem le (18-28 éves korom között), akik közül öttel jártam. Tessék, egy szép statisztikai adat, erre voltál kíváncsi, de most mihez kezdesz vele? ;)
2012. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
37%

Mind a 11ről tud, ebbők két egyéjszakás is volt.

Mi meg szoktuk beszélni.

2012. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
59%
6 éve vagyunk házasok és soha nem volt téma,de egyszer mikor eggyütt fürödtünk megkérdezte,hogy elötte hány pasim volt és,én elmondtam.Aztán visszakérdeztem és sokkot kaptam,hogy neki viszont rengeteg nő.Csak saccolni tudta.Persze most már mindegy hiszen a férjem és nagyszerű ember.Én azt mondom,hogy örülök,hogy annyi nője volt,mert legalább kiélte magát és most már nem vágyik másra.6 éve vagyunk együtt,és fantasztikus apa és férj.Szerintem,ami elötte volt az a mult és vállalom büszkén
2012. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!