Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem mondja ki, hogy szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja ki, hogy szeret?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt.Tavaly decemberben volt az eljegyzésünk.Tervezgetjük a közös életünket...mindketten dolgozunk,én speciel 2 helyen is.Mindent megteszek neki/érte (éjjel 2kor állok neki palacsintát sütni,mert ő azt szeretne enni).Nem hogy nem mondja ki,hogy szeret,de nem is érezteti.Ha megkérdezem,hogy miért nem,akkor csak annyi a válasz,hogy én vitázni akarok,és a gyürü sem azért van az ujjamon mert épp akkor olyan kedve volt...Én nem várom el,hogy naponta kimondja,de legalább mutassa ki!Én imádom őt,visznt elbizonytalanít ez az egész...hogyan tudnék rámutatni arra,hogy bízhat bennem,és kimutathatja az érzelmeit?

2012. júl. 18. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te már nem érzed h szeretne, elbizonytalanodtál. Ha így megy tovább, gondolkozol egy kis szüneten, vagy hogy legyen-e tovább bármi is. Majd csak észbe kap...muszáj, mert ha már most ezt csinálja, mi lesz házasság alatt?:S
2012. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 DJ_Whiteman ***** válasza:
Biztos vagy a közös életetekben? Ha ez így megy tovább, akkor sok jót ne várj el tőle. A közös életnek nem az az alapja, hogy te kiszolgálod ahogyan csak tudod, a két munkahelyed mellett is! Ez kihasználás! Le kell ülnöd vele és meg kell beszélni, hogy ez így nem jó neked.
2012. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nos,köszönöm!Ezt a lapot már kijátszottam.Elmondtam neki ugyanezt.Azt a választ kaptam rá,hogy igy nem tud bennem megbízni,mert bármikor otthagyhatom...nem értem a logikáját...
2012. júl. 18. 21:27
 4/16 omba ***** válasza:

Gondolom azért nem mondja, mert nem szeret.

Elvan veled, - gondolom el tud még lenni sokáig...

Nagyon sok érzelemszegény ember van, valószínűleg azért nem tud értelmesen reagálni a (jogos) kérdésedre, mert idegesíti, mint egy színvakot, ha egy festmény színeiről beszélnek neki.

2012. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az én pasim is ilyen ö sem mondja ki de nem is muszálj azt érezni kell,egy szoros ölelés,becézgetés,simogatás,az arcra puszik szeretkezés közben stb ezek ha megvannak minden ok.
2012. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szegény.. :(

Mondd el neki,hogy rossz,hogy ő sosem mondja,és nem is érezteti veled, (és ahogy az 1. válaszoló írta) mondd azt neki,hogy elbizonytalanodtál,kellene egy kis "bíztatás"..Ha akkor sem,akkor javasold,hogy kellene egy kis szünet..

De olyan nehéz az ilyen, én is voltam hasonló helyzetben. Egyébként tönkrement az a kapcsolatom.. :(

De az sem jó,ha ezeket mondod neki,utána meg rávágja,hogy "Jól van na,szeretlek"..ez olyan mű..ott vagy vele,ahol a part szakad..

Minden esetre: a legjobbakat kívánom!

2012. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy akár mennyire is fáj beismerni,de tudom,hogy kihasznál...A legszomorubb az egészben,hogy még sem tudok neki nemet mondani...lelkiismereti kérdést csinál abból,ha valamire azt mondom,hogy most nem.Akkor azonnal azzal jön,hogy már biztosan nem szeretem...Amikor ketten vagyunk akkor sem mutatja ki (egy kezemen megtudnám számolni,hogy hányszor puszilt meg önszántából),de előfordlut.Mostanában viszont a barátaink előtt ugy viselkedik velem,mintha én a rabszolgája volnék...Multkor hozzámvágta a tányért a haverjai előtt,mondván,hogy én megszégyenítettem azzal,hogy csak melegszendvicset készítettem nekik vacsorára.Teszem hozzá,azért csak szendvics lett a kaja mert az nap 20 órát dolgoztam...
2012. júl. 18. 21:33
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia


Miért gondolod azt hogy ki használ?

Ez viszont nagyon nem jó dolog hogy mások előtt lejárat téged, próbálj meg kiállni magadért, és beszéld meg vele, az én párommal is elszállt már a ló, nem egyszer..

Ha nem érzed magad jól ebben a kapcsolatban akkor mi lenne ha szüneteltetnétek egy kicsit? Nézd meg hogy mire megy nélküled, és hogy milyen lesz, hogy viselkedik és hogy ki mutatja-e hogy hiányzol neki.Nem arra gondolok hogy szakíts vele, de az sem jó hogyha rabszolgaként érzed magad, mert ez nagyon önbizalom romboló tud lenni.

2012. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nézd meg a privát űzeneted s irj vissza.
2012. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát, remélem hoyg ez csak kamu. Mert ha nem, akkor felmerül a kérdés, hoyg lehet valaki ilyen ostoba, hoyg ennyire alávesse magát valakinek? És az a legnagyobb bajod, hogy nem mondja, hogy szeret? Jesszus... miben bízol, hogy ez a viselkedés majd javulni fog? Fokozódni fog, nem nehéz megjósolni... és nem pozitív irányba. 38/N
2012. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!