Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja hogy szeret akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja hogy szeret akkor miért szakított velem? Szakítás után ugyan úgy mentem hozzá átöleltük egymást mellém feküdt hozzám bujt sőőőőőt még csók is volt de nem voltunk eggyütt csak "barátok" miért? Neki akkor ez csak egy játék?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szeret, de már nem szerelmes beléd. Vagy azért mondta, hogy ne fájjon neked annyira, egy szakítás elég rossz dolog.

Az, hogy utána is ilyen viszonyban vagytok, nem jó. Én kerülném a helyedben. Ha akarna tőled párkapcsolatot, akkor nem szakított volna, hagyd inkább, mert csak sérülni fogsz.

2012. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet h szeret, de bír monogám lenni...hagyd ott
2012. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt tudom fél éve vagyunk külön őőő már valahogy tovább lépett sztem nem is szeretett igazán én viszont mindent megtettem érte ha baj volt már mentem is hozzá azonnal 1 napárt h lehessek vele 3 órát vagy éppen 4 órát utaztam mikor kidobott olyan volt mintha mindennek vége lett volna hiányzik még mindig báár probálok csajozni nem rá gondolni de hiába facebookrol is letiltottam h ne lássam az üzifalát meg semmit sem de fáj h nincs velem mit kéne csinálnom azért h végleg túltegyem magam rajta??? :O
2012. júl. 5. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:

ha jól értem te vagy a srác és a csaj játszik veled...

ha igen, akkor hagyd ott... mellette biztos h van más is neki

2012. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hááát ha még lenne is de nics senkisem :D :D :D :D :D csak szeretné h legyen de vele meg az a másik srác játszik szoval ez egy olyan h én vagyok a rendes a csaj egy ribi és aki a csajnak kell az meg egy kötsög erről szól az egész a csaj engem szivatott a csajt pedig az a másik srác ennyi :D ..
2012. júl. 5. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt akartam én is írni :D

jól látod a helyzetet... :D

de ha jól érzed így magad akk játsz te is a csajjal...ha meg nem tudsz, mert téll szereted, hagyd ott és keress mást

2012. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elhagyott de azért pár szexre még igényt tart, egyszerű férfi logika...

F18

2012. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na ja egyszer kétszer megtömni aztán kész :D de most komolyan mit kéne tennem még h télleg elfelejtsem? :O persze már énsem szeretem úgy ahogy ezelőtt de mééég érzek iránta vmit
2012. júl. 5. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!