Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdünk teljesen elhidegülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdünk teljesen elhidegülni egymástól a párommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt. Mint a mesében az elején minden rendben is volt, egészen fél évig... Onnantól kezdve sok a vita, az amúgy is nehezen induló kapcsolatunkban. Úgy érzem nem szeret úgy, ahogy én Őt, - ezt be is ismeri, valamint ha megszólnak, nem áll ki értem egy mondat erejéig sem. Fogalmam nincs mitévő legyek, nem akarom elveszíteni, de ezek a gondok csak töredékei a valóságnak. Fogalmam nincs mit tehetnék, így is azt mondják szeretteim, hogy túlságosan sokat fektetek bele ebbe a kapcsolatba, szerintük a fiú ezt annyira nem becsüli meg. Arról nem is beszélve, hogy nagyon apás.. Amit Édesapja mondd, annak úgy kell lennie, az szent és sérthetetlen. Ezzel sem lenne gond, a gond az, hogy nem kapom meg azt a törődést és figyelmet, amit megérdemelnék és nem anyagiakra gondolok! Szerintetek mit tehetnék? Miért nem érzem magam fontosnak a számára? Sokszor úgy érzem nem vesz komolyan.. Ő él a meghitt, tökéletes világában, én pedig küszködöm, vergődöm egymagam. Sok vigaszt, támogatást nem kapok. Még csak önbizalmam sincs. Velem van gond? Mit tegyek még, hogy igazán szeressen? Sokat csalódtam életemben, ugyan nem szerelmi téren... de akkor sincs egy szakításra szükségem! Viszont, ha nem érzem magam fontosnak, akkor keresnivalóm sincs nála.

2012. júl. 19. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

"Másfél éve vagyunk együtt."


Aha és máris elhidegültök.Hagyjátok egymást a pcsába...

2012. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 galen malek ***** válasza:
közöld vele hogy mi a problémád és ha nem változtat rajta akkor lépni kell én így gondolom
2012. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Uwl ***** válasza:

Sajnálom.

Ebben a kapcsolatban csak fájdalom fog érni.

2012. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Másfél év alatt? Úgy gondolom ez nem lesz hosszú távú kapcsolat. Legyen már tartásod...

25/N

2012. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te is tudod,h ez jobb nem lesz. Magad érdekében kellene nagyon átgondolni,h megéri e ez neked...
2012. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat akkor müködik jól,ha mind a két fél akarja tesz is érte,hogy jó legyen és az is maradjon,ugy érzem a te kapcsolatod nem ilyen,beszélj a pároddal az érzéseidröl,ha nem változik,szerintem lépned kell,mert különben az idöd pazarolod rá.
2012. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nehéz ügy, nekünk is hasonló problémánk volt exemmmel 1,5 év után kezdődött, ő is nagyon anyás-apás volt, de ez az elején nem zavart.

4 évet töltöttünk együtt ő most 32, és megmondom őszintén akárhogy javítgattam a dolgot...végén már csak anyu pótlék és háztartási robot lettem, se puszi se csók se semmi.. ami egyszer már elromlott azt nem lehet helyrehozni...

tanulj a példámból és ne szúrj el időt ilyenre...

2012. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit érdemes csírájában elfojtani. Nálunk is volt időszak, mikor anyuci meghatározóbb volt, mint kellett volna. Meg kell beszélni. Ha nem megy, tipli. Még most.
2012. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!