Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg ismerkedtem egy magyarorsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg ismerkedtem egy magyarországi lánnyal, de sajnos 97 km-re lakunk egymástól, és én ebbe már lassan belehalok. Hogy nyugtassam meg magamat?

Figyelt kérdés
14 évesek vagyunk mindketten. Még csak egyszer találkoztunk, de egymásba szerettünk. Szinte minden nap sírok miatta és attól rettegek hogy egyszer elveszítem őt. Úgy érzem hogy nekem ő az igazi. Mással nem érezném magam boldognak. Az élet olyan igazságtalan velem szemben. 14 évesen még nem tudom megoldani hogy hetente tudjunk találkozni. Már nem bírom elviselni hogy olyan messze van tőlem. :'(
2012. júl. 7. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint már írtam: kitartás! nem fogsz bele halni. ebben biztos vagyok :)) ne aggódj. ha tényleg szeretitek egymást, úgyis kibírja a távolságot! gondolom ismered a mondást : a távolság a kis szerelmet kioltja, a nagyot tűzvésszé növeli :D - asszem így van vhogy :PP- a lényeg : sikerülni fog. tarts ki.
2012. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, majd kinövöd. A távkapcsolatok 90 %-a balszerencsés véget ér, de hát majd kiderül mi lesz.
2012. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi. :'(
2012. júl. 7. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy hamar vége lesz ennek a kapcsolatnak igaz?
2012. júl. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem. :-) De te ki vagy? :-D
2012. júl. 8. 06:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod jól, Zaliii :P
2012. júl. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szandi ne mondd hogy te vagy az. :-) Amúgy mindketten jól tudjuk. <3
2012. júl. 8. 06:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja, kár hogy ezt nem lehet lájkolni :/
2012. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!