Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehetne a legjobb döntés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne a legjobb döntés a helyzetemben?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok.Már 16 éves korom óta vagyok együtt a párommal.Azóta van egy 1 éves és egy 3 és fél éves gyermekünk.Nagyon sokszor vitatkoztunk már össze úgy,ha lett volna hova,már elmentem volna.Az a baj,hogy én vágyok nagyon vissza a városba mert most falun lakunk..

És ezen kívül is vannak olyan problémáink amiket már százszor megbeszéltünk de sosem mentünk előre..

Sokat dolgozik..egész nap ha esetleg itthon is van mindíg talál magának feladatot van is el kell ismerni,de sok olyan dolog van amit csinál ami felesleges okoskodás.És persze amit velünk is eltölthetne.

Nagyon rossz az is,hogy természetesen enyém az itthoni munka és a gyerekek ez a természetes,de soha nem segít nekem itthon..mondjuk teríteni vagy a fürdetésnél vagy akármi.

Ő viszont elvárja tőlem mindíg azt,hogy kéznél legyek ha kell.És ez normális is így csak sokszor úgy tegyem a dolgom hogy a gyerekek a kezembe vannak.

Pl: A minap jöttünk haza a gyerekekkel,ő füvet nyírt.Beléptünk a kapun köszönt aztán mondta,hogy toljam hátra a talicskát.Persze kicsi a kezembe ami akkor nem is lenne baj ha tudna járni vagy nem venne mindet a szájába..

Hát megoldottam úgy,hogy beleraktam a hintába,amiből ki tud mászni és hátratoltam a talicskát,de úgy hogy közben egyfolytában azon aggódtam hogy csak ki ne essen..mert nem érti meg,hogy kimászik belőle..és aztán a többi..sajnos azt mindíg elfelejti hogy nekem a gyerekekre is kell plusszba figyelni és nem megy úgy mint neki akinek csak az adott feladatára kell figyelnie.

A szeretetét sem mutatja ki..

Képes kellemetlen helyzetbe hozni mások elött is..pl:a barátainknál voltunk a múltkor medencézni aztán hangosan mondta,hogy úgy nézel ki ebben a fürdőruhában mint az öregasszonyok...hát így hogy érezzem magam nőnek?nem megy..tehetetlen vagyok és nem tudom meddig bírom még ki hogy nem hagyom el..mert már lenne hova mennem a gyerekekkel.Nincsen senkim nem is akarok mást,mert szeretem a párom..vagyis azt hiszem mert egyébként egy nagyon jó ember.Eddig minden ismerősöm azt mondta nem érti,hogy tudok vele együtt élni...olyan rossz és elviselhetetlen a természete..El kéne hagynom és új életet kezdeni? mert akárhányszor jelzem neki a problémáimat megbeszéljük aztán megy minden ugyanúgy..



2012. júl. 20. 14:39
1 2
 1/16 mizuzizu92 ***** válasza:

Hát szerintem nem éri meg mert , tönkre teszed magad és észreveszik a gyerekek is ezt.

Ha van hová mennetek akkor élj a lehetőséggel .

2012. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

mizuzu92: bravó... Bocs, de 20 évesen kár olyanba szólnod, amit nem értesz.


Kérdező, valahol azt érzem, hogy túlságosan elsüllyedtél a háziasszonyi létben. Mivel nincs hová menned, így lenyeled a békát, majd dobbantasz, amikor lesz lehetőséged van rá. Ha nem adsz okot, hogy tiszteljenek, nem is fognak. Ne érts félre, cseppet sem nézem le anyai szereped, de ha megszűntél partner és nő lenni, ne várd, hogy annak tekintsenek. Örök női hiba, hogy annyira kitölti a gyerek az életüket, hogy teljesen beszűkülnek ebbe a szerepkörbe.


Nem a párod pártját fogom, kicsit sem, nehéz ezt megfogalmazni jól, de ha rászűkülsz a gyerekekre, nehéz úgy tekinteni rád, mint egy nőre. A szavaidból nagyon anyátlannak és határozatlannak érezlek, nem állsz ki magadért, valójában TE sem tiszteled magad. Éreztetned kellene a pároddal, hogy igenis fontos és tiszteletre méltó része vagy a családi rendszernek.


Ha nyanyásan áll a fürdőruha, vegyél másikat, ha azt akarod, hogy nőként tekintsenek rád, legyél nő. Nyilván fogalmam sincs, milyen anyaként gyereket nevelni, férfiként nem is lesz, de úgy gondolom, megvan a lehetőséged anyukaként is megmaradni csodálni való nőnek.

2012. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mizuzizu92 ***** válasza:
Mert te aztán élsz a helyemben ....
2012. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Félreértettél..

Nem az a gond nálunk,hogy én csak a gyerekekre szánom az időm.Sőt..én nagyon szeretnék vele sokat együtt lenni mindíg nagyon várom,hogy hazaérjen.

De például amikor eljön az este hazaér eszik fürdik tv-t nézünk vagy kimegyünk a teraszra aztán megyünk aludni és nekiáll telefonozni amikor mást is csinálhatnánk.Aztán amikor szóváteszem azt mondja csak 1 perc megnéz valamit..mire végez elalszom..pedig csak arra vágynék hogy kicsit összebújjunk vagy ilyesmi.

Elfáradtam lelkileg..és tudom,hogy neki is rossz mikor már felgyűlik bennem a dolog és undok vagyok vele..nem akarom bántani de fáj hogy soha nem ért meg engem,hogy semmi nem változik.

2012. júl. 20. 15:11
 5/16 mizuzizu92 ***** válasza:
Le ültetek és megbeszéltétek a problémáitokat ??
2012. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
természetesen nem is egyszer.már 3 éve ez megy..
2012. júl. 20. 15:15
 7/16 mizuzizu92 ***** válasza:

Lehet hogy 20 éves vagyok .

De ha belegondolsz igy nincs értelme ha nem változik semmi .

2012. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok...de 8 évről és 2 gyermekről kellene döntenem..és nehéz mi lenne a jobb..
2012. júl. 20. 15:17
 9/16 anonim válasza:

Szia

Szerintem próbáld meg felkelteni az érdeklődését az irányodba, mivel valószinűleg ellaposodott a kapcsolatotok.

Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz vegyél szép divatos ruhákat nem kell feltétlenül egy vagyont elkölteni, csak egy kicsit újulj meg és ne minden fütty szóra ugorj neki hanem egy kis tartás legyen benned mint Nő :) Próbáld meg újra elcsábítani ha még szereted.

Hidd el sikerülni fog , Én szorítok :)

2012. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mizuzizu92 ***** válasza:
Reméljük sikerül megoldani
2012. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!