Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet így egy kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így egy kapcsolat? Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Van egy fiú, akivel régóta nagyon jó elvagyok, bizalmi és baráti viszonyban állunk, de ő többet akar barátságnál, elég régóta. Én nagyon szeretem őt és bánnám, ha valaki másé lenne, mindenben passzolunk, igazi "másik felem" a pasi, csakhogy! Nem tetszik külsőre és ezért nincs meg az a plusz bennem. Múlt héten beszélgettünk és azt mondtam neki, hogy többet is el tudnék képzelni barátságnál talán, de ez még nagyon kiforratlan bennem. Nem tudom, hogy mit tegyek. Nem akarom átverni, de elveszíteni sem. Szerintetek kialakulhat később a plusz, érdemes belevágni így? Már nem vagyunk tinik, de működhet egy olyan kapcsolat, ami inkább kölcsönös tiszteleten és megfontolt szereteten alapszik, nem pedig nagy szenvedélyen?
2012. máj. 19. 14:01
 1/5 anonim válasza:
Ez működhet csak igazán. Ha a nagy szerelem elmúlik, az idegesítő apróságok, amik addig nem voltak fontosak, megmérgezhetik a kapcsolatot. Így elvileg tudod, hogy mit kapsz a sráctól, kérdés, hogy ez neked elég-e, mert ha nem, valószínűleg folyamatosan kifelé fogsz kacsintgatni...
2012. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól nem félek,hogy hűtlen lennék, attól viszont igen, hogy esetleg létezik valahol egy nagy szerelmem és rosszul döntöttem.
2012. máj. 19. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
rossz érzés lesz majd ha megismerkedsz egy fiúval aki nagyon bejön neked vonzódsz hozzá a te barátod közbe meg nem is tetszik neked..szerintem fontos a vonzalom!!
2012. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
24 és 25
2012. máj. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!