Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nem gondoljátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem gondoljátok hogy léha életet éltek?

Figyelt kérdés

Ma nagyon sok liberalista... ...ragadt mindenkire, ma már egyre kevesebb olyan fiatal van, aki tiszteli az egyházat, nem él léha életet, és a családalapítás a legfontosabb számára. stb stb...

Ezek nagy része, főleg a lányokra igaz.

Egy romlott beteg világban élünk ma, és emiatt ez a liberalizmus a felelős.

Lányok! Miért nem jobb egy pasival járni, lefeküdni nap mint nap, és végül hozzámenni és családot alapítani?



2012. júl. 21. 18:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a drogról és a cigarettáról nem is beszélve...
2012. júl. 21. 19:01
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Hadd találgassak: nincs barátnőd, és a saját lúzerséged helyett sokkal kényelmesebb a közerkölcsöket, liberalizmust, tudjukkiket okolni.


Ami a kérdést illeti, a lányok semmivel sem élnek léhább életet, mint a fiúk - vagy a nők és a férfiak akár.

2012. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

tévedsz kedves barátom :)

Csupán túlságosan konzervatív jobboldali érzelmű vagyok, és elítélem teljes mértékben ennek a liberalista szennynek a következményeit...

A fiúkra is igaz ez persze, de a lányokra jobban.

2012. júl. 21. 19:09
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Elsonek teljesen igaza van. Am meg en evekig egyetlen pasival jartam, fekudtem le, de kiszerettunk egymasbol, ugy meg teljesen folosleges lenne vele csaladot tervezni. Mellesleg neki esze agaban sem volt a csaladalapitas. Meg 20 evesen meg nem is ez az ember dolga. Szerintem sem jobb se a ferfi, se a noi nem ilyen teren. Mindenki csinaljon, amit akar, ha valami nem tetszik, ne nezz oda. De ne ilyen kifogasokat keress. Ha atvertek, azert tettek, mert hagytad magad, ha ne mkellesz senkinek, akkor meg benned van a hiba. En igy allok a dolgokhoz. Es maris nincs egymasra mutogatas.
2012. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Engem csak az háborít fel, hogy van képük megcsalni a barátjukat és egyszerre 3-4 fiúval is lefeküdni.


Igazságtalanság, hogy a lányoknak mindig jut szex, de a fiúknak csak akkor, ha bunkók vagy ritka jóképűek és magasak esetleg pénzesek.

2012. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ne a szexen járjon már állandóan az eszed, a fejeddel gondolkozz és ne sírj!


Én azt ítélem el, hogy egy átlagos nő ma már minimum 5férfifel lefekszik rövid idő alatt, csalja a párját, szenvedélybetegségeknek él, illetve léha életet él...

2012. júl. 21. 19:45
 7/12 anonim válasza:
0%
Ép lelkű ember – férfi vagy nő – tudja, hogy egyik nem sem hirdetheti magát önállónak és a másik nemtől függetlennek. Ha elhitetjük a nőkkel, hogy nincs szükségük a férfiakra, megkapjuk a mai társadalmat: a sok beképzelt, öntudatos nő világát, ahol elvileg mindenki nagyon boldog kéne hogy legyen, de nem az, mert miután mindenki mindent elért, rettentően unatkozik egyedül, büszke szingliként… A feminizmus valójában a társadalom további szétverésére irányuló törekvés, amely beteg, torz lelkű nőket vesz rá, hogy butább társaik önzését felkorbácsolva lehetetlen követeléseket támasszanak párjukkal és általában a férfiakkal szemben, és hagyják el azt a férfit, aki ezeknek az ostobaságoknak nem tud vagy nem hajlandó megfelelni. Mindezt egyetlen jelszó alatt: női önállóság!
2012. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Három éven keresztül éltem liberálisan. Nem volt párkapcsolatom, de szexuális életem igen. Nem a disco wc-jében egy kétperces légyott erejéig, de volt hogy egy ismerőssel csak azért feküdtem le, mert miért ne. Olyanra is volt példa, hogy fél évig egy sráccal voltam kapcsolatban, minden érzelmi kötődés nélkül. Nem csaltam meg mással, mert ha párkapcsolatom van, lefektettük a szabályainkat, nyilván nem veszem semmibe, magamat és a másikat "megtisztelem" a hűséggel. Ez alatt a három év alatt tapasztaltam annyit, hogy azt mondjam elég. Akkoriban csapongtam, de nem bántam meg.

Kipróbáltam a füvescigit külföldön, nem adott semmit, így érdektelenné váltam irányába.


Találkoztam egy olyan sráccal, akivel komoly kapcsolatot építettünk, akivel negyven év múlva is együtt szeretnék lenni. Ateista vagyok, nem kaptam vallásos neveltetést, ettől függetlenül a legtöbb istenfélőnél jobban ismerem a bibliát, mert úgy gondolom, hogy az alapműveltség szerves részét képzi.


Abban igazad van, hogy a világ azért aberrált, mert alig akad olyan, aki egyáltalán ismerné az erkölcsi normákat, olyan még kevesebb, aki el is ismeri azokat. Ez azért van, mert az emberek műveletlenek. A történelem ismétli önmagát már-már visszafordíthatatlan formában, csak a társadalom ezt képtelen felismerni, mert gimnáziumban mindennel foglalkozik, csak a feladatával, a tanulással nem. Nem szükséges diploma ahhoz, hogy felismerd, mekkora a káosz, elég csak elolvasnod egy történelemkönyvet és látnod, az emberiség ugyanazokba a csapdákba sétál bele, mint ezer évvel ezelőtt. Kicsit más formában, de semmivel nem másabb kimenetellel, mint anno.


Lehetne itt mélyre szántó eszmefuttatásokat folytatni, csak az a baj, hogy a legtöbben képtelenek értelmezni. Te, aki ezen gondolkozol sem vagy képes összerakni egy stilisztikailag helyt álló mondatot. Akkor miről beszélünk?

2012. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*helytálló
2012. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztelem az egyházat, de nem élek léha életet. :D Kitartok barátom mellett, és nagyon-nagyon szeretem, nem fogom megcsalni, DE azért 18 éves vagyok... Kívánom, hogy minél tovább boldog legyek ezzel a fiúval, de még nem tervezek családalapítást... Fiatal vagyok, szeretném simán csak élvezni az életet - persze ez nálam nem piálást meg drogozást jelent. :D Próbálok felelősségteljes lenni, amennyire tőlem telik... Viszont nem fogok 18 évesen azzal foglalkozni, hogy legyen gyerek, család, stb.. Nincs itt az ideje. Majd 30 körül ez fog foglalkozni, addig igenis szórakozok - ésszel :)
2012. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!