Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon Van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány egy hónapig együtt voltunk. Három hete nem beszéltünk. Azt mondta hogy ő nem érez úgy ahogy én próbáltam továbblépni. De pár napja rám írt kérdezte hogy vagyok meg mint vagyok beszélgettünk kicsit majd szóba került hogy miért nem kerestem megírtam neki hogy miért erre azt válaszolta hogy milyen szépeket tudok írni még mindig. Nem tudom hogy most még érdeklődik e irántam úgy vagy csak kedves akar lenni? Nem akarom bele élni magam abba hogy lehet valami de nem bírom kiverni a fejemből ŐT! Én19F/Ő18L

2012. júl. 21. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos.

Tehát a csajjal szakítottatok. Azt hitte talál valakit de nem talált.

Már hiányzik neki az ami veled megvolt.

Megpróbálja visszaszerezni ugyanazt ami volt mivel pótolni vagy helyettesíteni nem sikerült mással.

2012. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se éld bele magad. Tekintsd barátnak. Szerintem ez a legjobb megoldás. :)
2012. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég nehéz barátnak volna barátnak tekintenem mert én még mindig szeretem.
2012. júl. 21. 22:07
 4/6 anonim válasza:
nem tartom valószínűnek h csak kedvességből irta ezt..biztos h hiányzol neki vmennyire..
2012. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha hiányzom neki hogy csábíthatnám vissza?
2012. júl. 22. 00:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha együtt voltatok, és tényleg téged akar akkor szinte semmit nem kell tenned.
2012. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!