Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Adnátok esélyt egy olyan lánynak, akit anno elutasítottatok, de azóta megváltozott (vagyis próbál), és nagyon szeret?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 01:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki van zárva. Mert csak azért változik, hogy legyen kihez ragaszkodnia, mert fél egyedül lenni.
2012. júl. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Helyzet és egyén függő szerintem. Legtöbben adnának esélyt annak aki egy kicsit is tetszik nekik és szimpatikus. Próbálj meg a lehető legjobb társ lenni, én is ezen vagyok. :)
2012. júl. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok túl merev (nem úgy!), de ha valakit elutasítok vagy valakiről lemondok, akkor utána már mindegy, hogy mit csinál, nem tudok rá úgy nézni mint előtte.
2012. júl. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Jah, igen, és a legfontosabb, hogy egyedül is boldogulj. :)
2012. júl. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket! Az a helyzet, hogy nem kifejezetten miatta változnék meg. Nekem sem jó ez a helyzet, csak eddig nem volt elég lelki erőm változtatni. Így meg van, aki motiváljon.
2012. júl. 22. 01:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod, hogy pont amiatt a dolog miatt utasított el, amit most le akarsz vetkőzni, akkor szerintem van esély, érdemes ebben reménykedni.
2012. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

semmiképpen se, ne változzon meg egy lány értem, legyen önmaga és azért tudjam szeretni!

Egyébként senki ne változzon másért, nem érdemes feladni önmagad..

2012. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Éppen ez a problémám, hogy nagyon kifordultam önmagamból, túlságosan visszafogott és szótlan lettem.(környezetem miatt) Ezt viszont nagyon meguntam, szeretném visszakapni a régi énemet, úgy lennék igazán önmagam.:) És az igazság az, hogy ő is a rossz énemet látta.:(
2012. júl. 22. 01:55
 9/13 anonim ***** válasza:
ha így nézzük akkor van rá reális esély.Én ismertem egy csajt akivel összejöttem volna de meguntam hogy félénk volt, nem mert nyíltan beszélni, meg egy szavakban válaszolt, persze ő nagyon akart engem de én meguntam.Aztán eltelt kb 1 év és találkoztunk ekkor rá se ismertem:)Nagyon sokat beszélt és nem volt szégyenlős se, sokkal vonzóbb lett.
2012. júl. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ASOT ***** válasza:

akkor hajrá kisszívem! egy próbát mindenképp megér!

bánni fogod h nem mozdulsz meg ennek érdekében legalább 1x!

2012. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!