Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy valakit elutasítottatok, de utóbb megbántátok?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy valaki össze szeretett volna jönni veletek, de elutasítottátok, később viszont már szívesen összejöttetek volna vele? (Miért nem kellett az illető?)


Lett esetleg belőle valami? (Összejöttetek?)


2012. júl. 1. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Igazából az úgy történt, hogy én eddig abban hittem, hogy csak a belső számít, és a sors küldött is nekem egy fiút, akinek arany a szíve, de nem nagyon szép (tehát kicsit duci volt, szeplős, vörös). És először barátkoztunk, és össze szeretett volna jönni velem, de elutasítottam, mert egyszerűen nem tudtam megpuszilni sem, még a kezét sem fogtam meg...és így nem volt az igazi. Elutasítottam, de egy idő után hiányzott, mert ő volt az, aki megértett engem, mintha már rég ismertük volna egymást. De nem jöttünk össze.


Mert, kedves kérdező, Téged már elutasított valaki és reménykedsz? A reményt azért sose add fel ;)


17/L

2012. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!