Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg lehet bocsátani? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsátani? Túl tudnád tenni rajta magad?

Figyelt kérdés
A párom megcsalt. 6éve élünk együtt. nem tökéletes a kapcsolatunk,de szeretem nagyon. szombaton szórakozni voltunk, én hamarabb hazajöttem, ö meg elment egy kis roma ribancal. az agyam undorodik, de a szivem ezek után is szereti. tul lehet ezen lenni? vagy értelme sincs? ma még dolgozni sem mentem,mert ki vagyok lelkileg.

2012. júl. 23. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék ilyen helyzetben, nem bocsátanék meg!

Egyszer megtette, meg tudta tenni, akkor máskor mi a garancia arra, hogy nem tesz ilyet .... semmi!

Ha valaki szereti a másikat, nem képes arra, hogy megcsalja ...

Ez saját vélemény!

19/L

2012. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne bocsájts meg neki! Ha 6 éves kapcsolat után megtudta tenni, akkor nem ő az igazi. Talán túl régóta vagytok együtt és ellaposodott már. hagyjátok
2012. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én már voltam ilyen helyzetben, és megbocsátottam: életem legnagyobb hibája volt. Nem szabad megbocsátani, mert nem tudod túltenni magad rajta, nem fogsz tudni újra bízni benne. Tudom, hogy nehéz, de ilyenkor ki kell lépni, aztán meg tovább. Sosem hátra, mindig előre nézni.


24/N

2012. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Talán tulzottan szeretem. nem vagyok képes eltávolodni töle. igen kicsit ellaposodott. de valamilyen szinten minden kapcsolat ellaposodik ennyi év alatt. nagyon fáj hogy megcsalt. de talán csak azért megbocsátok, mert elmondta, és mert egyszer fordult elö. a bizalom az elveszett. pedig nem voltam féltékeny tipus eddig.
2012. júl. 23. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha így megaláz, hogy egy roma csajjal csal meg, akkor hagyd a fenébe, 6 év ide vagy oda.


24/F

2012. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pj0tr ***** válasza:
9%
#5 gratulálok, ha szerinted azért megalázó, mert roma volt a csaj...
2012. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 2126 válasza:

Szerintem ezt neked kell tudni, hogy meg tudsz-e neki úgy bocsájtani , hogy ne maradjon benned tüske, mert ha mondjuk megbocsájtanál neki , de folyton ezen kattognál akkor az megmérgezné az egész kapcsolatot,tehát nincs értelme.

Ez hozzá állás kérdése, mert az én véleményem pl az (és ebben nem sokan fognak velem egyet érteni), hogy ha csak szex volt akkor az nálam oké. Mármint nem úgy , hogy vagyok neki én meg tart egy szeretőt, mert akkor húzzon ahova akar, de ha csak szex ilyen egy éjszakás kaland akkor egészségére, mert én úgy gondolom az csak az ösztönök kiélése, nem több, és nem azért teszi, mert nem szeret.Én azt nem tudnám megbocsájtani ha semmi testiség nélkül, érzelmileg csalna meg...

2012. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2126:

Én meg úgy vagyok vele, hogy ha az ösztöneit akarja kiélni, akkor jöjjön hozzám, megkap bármit.

2012. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki szerintem, nehogy el kapd a tripperét meg a lapostetvét!! Rohadt büdösek cigány qrva:/ jobbat érdemel sz!!
2012. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pj0tr ***** válasza:

Akik sikeresen lepontoztak, azok vagy nem bírnak szöveg érteni vagy nagyon korlátolt rasszisták.

Nem azt írtam, hogy maga a helyzet megalázó, csupán annyit, hogy ha a válaszoló szerint csak azért megalázó, mert roma volt a lány, nem pedig általában maga a szituáció, akkor ahhoz gratulálni tudok és kívánom a sok korlátoltnak, hogy csalja meg őket a párjuk egy nem roma egyénnel, mert hiszen az úgy látszik a jelenlévők szerint nem megalázó...

2012. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!