Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22-28 közötti lányok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-28 közötti lányok! Titeket vonz az érettebb férfi típus? Sok ilyen lány van mostanában?

Figyelt kérdés
Harmincas éveim végén járok és általában ez a korosztály vesz észre. Ami nem mondom,hogy gond,de egyelőre nem mertem ilyen kapcsolatba belépni. Pedig az is lehet,hogy működne?
2012. júl. 22. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem....
2012. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen :)
2012. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem csak az a bajom az érettebb pasikkal, hogy mind családod és gyereket akar, amit én még nem. ez tök érthető és logikus.

25N

2012. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyik válaszadó is írta, ebben a korosztályban pont a nagy ellentmondás az, hogy 25 körül-felette már sok lány viszont szeretne családot, vagy legalábbis olyan kapcsolatot keres, ahol erre megvan az esély. Másik részük pedig pont az ellenkezője, ők ezért kevésbbé jöhetnek szóba nálad, hiszen aki érettebb férfit keres, az gondolkodásban is érettebbet szeretne kapni. Ha kalandor vagy, ami nekem ezzel a korosztállyal a rossz tapasztalatom, akkor nehéz dolgod lesz, mert az első kategóriának csalódást fogsz okozni és nem fogjátok megérteni egymást, ami mindenkinek rossz, a második pedig nem szívesen megy bele veled egy kapcsolatba, mert pont az elköteleződéstől fél.

Azt mindenképpen tartsd észben, hogy a nők többsége 30 körül szeretne szülni és családot. Tehát ha komoly kapcsolatban gondolkodsz, mondjuk egy 26 éves lánnyal, akkor 2-3 év múlva (jogosan) felmerül majd az igény, hogy családotok legyen, ha másképp nem beszélitek meg. Szóval ezt már az elején nem árt tisztázni. Mindenki gyanúsan, kicsit bizalmatlanul néz a még nem elkelt 30-as férfiakra (de lehet, hogy csak én vagyok így ezzel, nem tudom).


28/N

2012. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne menj bele egy ilyen kapcsolatba,mert nagy esély van rá,hogy csak a pénzed kell.
2012. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves előttem válaszoló!Kérlek ne általánosíts,mert sok olyan huszonéves nő van akinek nem a pénz a lényeg.Az egy korosztállyal lejjebb lévőknek fontosabb...

Én személy szerint a 28-38 éves komoly,érett férfiakért vagyok oda.

26/N

2012. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hinnye, de kapósak vagyunk... :D

37f

2012. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én őszinte leszek...sokáig azt hittem,hogy csak az idősebb pasiktól tudok beindulni.de inkább csak arról van szó,hogy a kifejezetten férfias pasikat keresem-és a harmincas pasik között ez esélyesebb.Eddig 2 idősebb férfi vonzott igazán(az egyik még mindig),de mivel elég körülményes,ezért próbáltam helyettesíteni úgymond hasonló korosztályból,de egyikkel sem éreztem magam jól.Van 1-2 idősebb férfi,akik tényleg nagyon bejönnek,viszont ritka.Ha azt mondom,komoly kapcsolat,akkor inkább egy korban hozzám közelebb állóval...persze mondom,1-2 kivétel mindig akad.Eddig egy 20évvel idősebb férfi tüzelt fel legjobban,viszont azt már nem tudom,hogy párkapcsolat téren hogy alakulna ahelyzet egy ennyivel idősebb pasival.

24/L

2012. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!