Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik a nők után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik a nők után?

Figyelt kérdés
Nos, van a páromnak egy testvére, aki 32 éves férfi és soha nem volt még párkapcsolata. A párom mesélte, hogy soha nem csajozott és nem volt még esete nővel. Abszolút nem érdeklődik a lányok után. Úgy kezeli a nőket mintha férfiak lennének (engem is úgy kezel, nő vagyok). Egyébként nagyon félénk és visszahúzódó férfi, de aranyos és rendes. Úgy gondolom, hogy valami lelki oka lehet ennek. Azt kizárnám, hogy meleg lenne, mert nem jár sehova, nincsenek barátai a szüleivel él és munka után egyenest haza megy, amúgy munkamániás. Volt már, hogy észrevettem, hogy megnéz engem. A párom szerint impotens lehet. Létezik, hogy egy egészséges férfi ne akarjon nőt magának? Vagy attól fél, hogy elutasítják? Amúgy boldognak látom őt és kiegyensúlyozottnak. De mire vár, szerintetek később nem fogja megbánni?

2012. júl. 23. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol mással?
2012. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Impotens, vagy a depresszió egyik formája is lehet. Nem ártana elvinni egy pszhihológushoz, megnézetni, mert több mint valószínű hogy mentális baja van.
2012. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Érdekel, mert családtag.
2012. júl. 23. 14:21
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert izgatja a fantáziáját.


Lehet aszexuális vagy csak remekül titkolja hogy meleg.

2012. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem attól fél, hogy elutasítják...
2012. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2012. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az elutasítástól fél, hogy esetleg nem tudná elviselni és így inkább nem próbálkozik.
2012. júl. 23. 14:28
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Elolvastad az előző linkeimet?

Az elutasítástól a legritkábban fél valaki, akkor is csak abban az esetben, ha igen sok kudarc és csalódás érte már.

De mivel nem is próbálkozik, így valószínűleg nem az a gond.

2012. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, az előbb olvastam el. Ő sosem csalódott ilyen értelemben. Akkor lehet, hogy aszexuális. Nekem ez fura.
2012. júl. 23. 14:35
 10/16 A kérdező kommentje:
Ő az egyetlen ilyen ember akit ismerek. Tőle nem mertem soha megkérdezni, pedig már egy pár éve megtehettem volna, de féltem, hogy megbántom, ezért fordultam hozzátok e kérdéssel. A testvére bezzeg szexmániás:)
2012. júl. 23. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!