Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis hogy tudnék megszabaduln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy tudnék megszabadulni tőle végérvényesen?

Figyelt kérdés

Nem elég, hogy hónapokig hazudott nekem csak azért hogy lefektessen és kiderült róla hogy nemibeteg is, aztán összejött az egyik évfolyamtársammal stílusosan elrontva az érettségi szünetemet, majd megismételte ezt augusztusban, majd, facebookon szórakozott amikor épp nehéz helyzetben voltam( napra pontosan) Pl: amikor sztárral találkoztam ,akkor amikor több rokonom is meghalt, vizsgára készültem.


Most aza legújabb, hogy közém és a szerelmem közé éket vert( méghozzá nagyon eredményesen)

Könyörgöm, adjatok valami tippet, hogyan szabaduljak, mert már végleg nem bírom, és ha így folytatódik tovább, akkor kezdek nem félni a kétes segítségek igénybevételétől is!



2012. júl. 24. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Lődd le, mérgezd meg, s a többi...
2012. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bérgyilkost bérelj fel,vagy hívd az Ukrán maffiát!
2012. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Költözz Angliába és kérj távoltartási végzést. Soha többé nem fog a 30 méteres körzetedbe jönni. + nem is veheti fel veled a kapcsolatot
2012. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Haha, jó vicc, de most komolyan, mit csináljak, mert én úgy érzem ezek után, hogy iszonyatosan vágyik rá, hogy olyan laposra verjem mint egy pénzérmét....
2012. júl. 24. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj neki egy diplomatikusan megfogalmazott üzenetet, hogy legyen oly szíves és menjen melegebb tájakra.Drasztikusabb módszer, ha törlöd az egész FB profilod, és álnéven csinálsz egy újat.Közeli ismerőseidet értesítsd, de természetesen neki ne szólj róla...Egyvalamit azonban NE tégy:SOHA ne fogadd meg a fentebb látható tanácsokat.
2012. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utóbbi tippet :)
2012. júl. 25. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!