Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az oka, hogy ma ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy ma ennyi magába zuhant fiú van?

Figyelt kérdés
Egyre több fiú magába van zuhanva, el is keseredik, mert nem talál párt. Persze még sokan sírnak is.

2012. júl. 25. 12:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem csoda.

Én is 24 éves múltam, sose volt viszonyom nővel, és teljesen el vagyok keseredve, hogy már elkéstem.

2012. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
az ilyen fiúk elég sok mindenkit lehúznak...
2012. júl. 25. 12:29
 3/18 anonim ***** válasza:
internet.
2012. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát ha megnézed, csajból több a jó, mint pasiból.

Nehéz válogatni, illetve találni.

Nem azt mondom, hogy legyen szépségkirály, de ne taszítson, nem elég , hogy igényes.

Meg wowoznak, csoda, hogy nem áll velük szóba senki? ha akrna se tudna. Vagy bunkók.

2012. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

na ez a gond...

Sajnáltatod magad, magadbazuhansz, nincs önbizalmad. Ezzel olyan lavinát indítasz el, ami miatt azoknak a fiúknak sem jön össze utána kapcsolat, akiknek amúgy lehetne barátnője.

2012. júl. 25. 12:30
 6/18 anonim ***** válasza:

én nekem volt sok nőm... mégis magamba vagyok zuhanva ...

mindig is magamba voltam..

2012. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem kritika, de amúgy hogy lehet 19-20 fölött még mindig játszani számítógépes játékokat? Főleg a wow.
2012. júl. 25. 12:32
 8/18 anonim ***** válasza:

Passz....egyik szerencsétlen f.s csávó, akkor is tolta a kis netes játékát, mikor ott voltam.

Agybaj van csak szimplán.

Én is játszok néha, de nem olyanokkal, hanem egyszerű flash player, vagy pl. sims.

De inkább tanulok. Vagy mozgok valamit.

2012. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
sok a kiégett , csalódott ember. mert nagy a nyomás. éld ki magad, legyél elégedett, legyen meg mindened, csak egyedül ne lásson senki, mert akkor egy lúzer vagy, valami bajod van, nem kellesz senkinek. mindenki igyekszik , le ne maradjon.aztán, hogy valójában mit akarnak, mire vágynak, arról fogalmuk sincs, mert másokra hallgatnak, másoknak akarnak megfelelni.
2012. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Diavolino44 ***** válasza:

Lanybol is van azert rendesen! Csak szerintem, a fiukat jobban hajtja a ^szexeljunk minel tobb novel^-oszton.

De sok sztorit olvastam mar itt, hogy az atlagos lanyok is a csucspasikat akarjak. Depresszios vilagban elunk nincs mit tenni ez ellen. Alkalmazkodni kell, s harcolni egy jobb holnapert!!!!!

2012. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!